Lista ocen Fiat Cinquecento 0.9 i.e. S 39KM 29kW 1991-1998 (360)

~l_vader@go2.pl
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Biegi wchodzą lekko , bez żadnych problemów/nie to co w 700-tce/ (Skrzynia biegów)
3,7
~Tomek, tomek00@poczta.onet.pl
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
dobry na miasto, ale na trasie przy wyprzeddzaniu trzeba go trzymać na obrotach, mógłby być bardziej elastyczny, troche stuka (Silnik)
3,5
~ŁUKASZ MADEJA (JoHNY_18)
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
DLA NIEWYMAGAJACYCH AUTKO FAJNE..JEDNAK PLANUJE " W PRZYSZŁOŚCI"ZMIENIC NA WIEKSZE (NP.OPLA ASTRE)
~900
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Cinquecento z silnikiem 900 jest dosyć zrywne. Nie ma zadnych problemów przy wyprzedzaniu itd... Samochód jest dość bezawaryjny i super tani w utrzymaniu
~Jestem nowy w sieci i jeszcze nie dorobiłem się skrzynki, sorry...
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Jako auto do miasta po prostu super! Dałem "tylko" czwórkę, bo trafił mi się raczej średnio zadbany egzemplarz, co przysporzyło mi trochę zmartwień i pracy. Gdyby był mój od nowości, z pewnością dostałby piątkę
~Michal
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Biorac pod uwage ekonomike eksploatacji- bardzo dobre auto. Minus niestety za bezpieczenstwo bierne.
~uciu0@poczta.onet.pl
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Jak na tak maly silnik to pracuje naprawde dobrze i w miare cicho (Silnik)
3,6
~Czaj_nick
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
decydując się na taki zakup trzeba się liczyć z ciasnotą ale latem zmieścił 4 osoby (2 dzieci),namiot,4 śpiwory.materace,butle gaz.,zabawki,koszyki,poduszki,pawilon ogrodowy,stół i 2 krzesła turyst.,żarcie,przenośną lodówkę,naczynia,wiadro i jeszce takie tam. znajomi nie mogli uwierzyć jak nas zobaczyli i do tego z psem (pudel min.).zapewniam że bez bagażnika dachowego.Nigdy nie odmówił posłuszeństwa - dobry dla mlodej rodziny.
3,8
~annagorka@poczta.onet.pl
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Jeżdżę CC już od 1993r. Przez trzy lata 700 ale miałam po przejechaniu 40 000 kłopoty z gaźnikiem. Od 1996r - 899 z klimatyzacją centralnym zamkiem, elektrycznie opuszczanymi szybami i z skorodowanymi drzwiami do bagażnika - po 1/2 roku od zakupu to świństwo wylazło ale po renowacji do dzisiaj nic się nie dzieje( dlatego był odrzut z eksportu). Uważam, że jest to auto dobre, stosunkowo tanie, wygodne - jeżdzę dużo zwłaszcza bocznymi i polnymi...
Dziennik kosztów dla Fiat Cinquecento 0.9 i.e. S 39KM 29kW
6,8
8,1
3,8
~michaloski@wp.pl
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Z silnikiem nie maiłem problemów (169 tyś) jak sprzedawałem. Lałem systematycznie co 10 tyś dobry olej Mobil 15 W 40. Silnik jak jest zimny to troszkę klekocze przez parę minut, ale to wina popychaczy samoregulujących się. (Silnik)