Lista ocen Fiat Cinquecento 0.9 i.e. S 39KM 29kW 1991-1998 (360)

~Piotr
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Nie zamieniłbym go ani na forda Ka, matiza czy tico zdecydowanie
3,7
~pablo_fso
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Zadbany egzemplarz można polecić. Auto raczej do miasta, w LPG bym się jednak nie pakował, koszty może mniejsze ale upierdliwe to to w obsłudze.
3,2
~Janusz
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Samochodzik w miarę przyzwoity, stosunkowo tani, przy czym w moim przypadku wystąpiła zbyt duża ilość usterek. Większość części, która nie wymaga specjalistycznego sprzętu, wymieniłem sam. Gorzej jeżeli trzeba korzystać z usług autoryzowanej stacji obsługi lub nawet podrzędengo mechanika, po prostu "zdzierstwo".
~Kami
świetne autko.
~Lukro
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Poza drobiazgami autko bezawaryjne, nigdy mnie nie zawiódł, zawsze dojechałem na miejsce. Zero problemów z odpalaniem w zime nawet przy dużych mrozach. Tanie łatwo dostępne części oraz prosta budowa pozwalają na przeprowadzenie samodzielnych napraw (wystarczy książka obsługi i porady z forum;) oszczędzimy na warsztatach). Dużym plusem jest karoseria, stoi 9 lat pod chmurką i zero rdzy. Osiągów specjalnych nie posiada ale wystarcza na normalną...
3,3
~Patryk
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Ogólnie fajne autko. Idealnie nadaje się do jazdy po mieście. Jest ekonomiczne (tanie części i mały koszt eksplatacji) i zwinne. Silnik mógłby tylko być troche większy i cichszy.
~grzybol
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
może i są lepsze egzemplarze niż mój, ale i tak nie polecam nikomu. Ludzie, którzy dają tej parodii auta wysokie oceny, chyba nigdy nie prowadzili czegoś lepszego niż 126p i CC
~Fabian269
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Czasami powinie mu sie łapa, ale genaralnie nie jest żle. Przeważnie da rady wyczuc ze cos bedzie nie tak
~Dano
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Poza roznymu usterkami cenie to autko za jego uniwersalnosc i przede wszystkim dobra blacharke.
~opel6@kki.net.pl
Hatchback 3d 0.9 i.e. S 39KM 29kW
Bardzo dobre,niezawodne i ekonomiczne auto ktore przysparz wiele radosci.Po drobnym tuningu robi sie z niego maly sportowiec.Jest naprawde super.