Lista ocen Fiat Croma II (106) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 106 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~macfeer
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Ustawiam 25, klapki na szybe i oddmuchuje szronik ekspresowo. Tylko filterek od klimatyzacji wymienia trzeba czesciej bo daje efekt tygodniowych skarpetek po intensywnych cwiczeniach.
~to mój 1 fiat
Kombi 1.8 16v 140KM 103kW
W czasie deszczowej pogody szybko zaparowuje przednia szyba, ale jest układ szybkiego odmgławiania i działa, dodatkowo warto spryskać szybę chemicznym odmgławiaczem.
~www.dudi@wp.pl
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Temp. rzędu -20 st. C czy + 30 st. C nie robią na aucie zadnego wrażenia. Radzi sobie swietnie. Naprawdę (duzy postep w prownaniu np. do stilo, w ktorym byly problemy).
~Marcin
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Kolejny mankament tego auta to często padająca chłodnica klimatyzacji. Na forach radzą wstawić dodatkowa siatkę. U mnie jak na razie perfekt.
~Cromek
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Dla mnie bardzo dobrze, zarówno chlodzenie jak i grzanie natychmiastowo obejmuje kabinę. Automatyczna, dwustrefowa klima bardzo prosta w obsludze i skuteczna
~OMIJAĆ
Kombi 2.4 20v Multijet 200KM 147kW
Ogrzewanie DRAMAT!!! Tzn .Brak ogrzewania,po rozruchu i przejechaniu 20km. Klimatyzacja też musi dość długo "chodzić" zanim zacznie schładzać wnętrze.
~Rafff
Kombi 2.2 i 16V 147KM 108kW
U mnie cały czas jest problem z wentylatorami nawiewu. Poprzedni właściciel chyba je źle po podłączał. Jednak mój mechanik nigdy do końca tego nie naprawił.
~Super_okulista
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
Klimatyzacja dwustrefowa ok, ogrzewanie zimą grzeje po 5 kilometrach silnik dba o siebie (auto ma duszę).Później jest ciepło i przyjemnie.
~Super_okulista
~piotr
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
jak to diesel długo sie nagrzewa ale jak złapie temp. jest ok. klima działa sprawnie, automatyczna strefowa z nawiewem na tył wiec czego chciec wiecej