Lista ocen Fiat Marea Sedan (268)

3,7
~marcin
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
Elegancki i przestronny samochód z wielkim bagażnikiem. Dobry wybór dla młodej rodziny z dziećmi. Niezłe wyposażenie (klima, el. szyby, poduszki, wielofunkcyjne radio fabryczne). Tylko silnik za słaby do dynamicznej jazdy - 100KM to minimum.
~Mamile
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Za tą kaskę (9 000 zł) i w porównaniu z Seatem Cordobą bajer full wypas max.
3,6
~Adamuz
Sedan 1.9 TD 100KM 74kW
za bardzo awaryjny ale w końcu jest powypadkowy. Silni zaczyna szwankować choć ma dopiero 126 tyś km, bardzo dużo miejsca i ponad czasowa sylwetkach (szczególnie latem na alusach)
2,7
~kk
Sedan 1.8 16V 113KM 83kW
Tanie auto,i dostaje sie tanią jakosc.Nie jestem z tych co to narzekaja na fiaty itp,poprzednie auto tez bylo fiatem.Nigdy nie doszlo do awarii unieruchamiajacej pojazd,ale tryliardy malych usterk z wielka czestotliwoscia wierzcie mi wykańczają czlowieka 10x szybciej niz jedna powazna na rok.
3,6
~lukas b.
Sedan 1.8 16V 113KM 83kW
Za takie pieniadze nie dostanie sie chyba bardziej komfortowego samochodu w tym roczniku a szczeze mowiac wole tego fiata niz astry.vectry,focusy czy mondeo.
~Jar - Łódź.
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
To spore auto za dobrą cenę. Nie jest zbyt atrakcyjne dla złodzieja, polecam szczególnie jako samochód dla 3 osobowej rodziny. Jest dobrze (jak na Fiata) wykonana a przynajmniej mój egzemplarz (orginalny włoski - w porównaniu z bravą ma lepsze materiały). Ładna sylwetka, dobry silnik, koszty eksploatacji o.k. Auto nie jest wybitne, ale przeciętne w dobrym tego słowa znaczeniu. Jestem z niego zadowolony.
~lala
Sedan 1.9 TD 100KM 74kW
jest dobrze . Za te pieniądzę ... cóż mozna kupić - nic lepszego . Auto jest dobrej jakości , ładne ,dobrze sie prowadzi , psuje jak każde inne ... jak ktos potrzebuje niepsującego się niech kupi niemieckie -one się nie psują , nie rysują i nie starzeją .
3,4
~Roger84
Sedan 1.8 16V 113KM 83kW
Jak za taką cenę, za jaką można dzisiaj kupić ten samochód to jest to na pewno niezły wybór.
~krakus
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
dosyc cichy, pracuje bardzo rowno, jednak odczuwam spadek mocy po przekroczeniu 2800 obr na minute - dobrze to odczuwam na 3 biegu. (Silnik)

Usterki Fiat Marea

Fiat Marea – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~techno4ever
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
jak na auto za te pieniądze i to co oferuje to marea jest godna polecenia...
Fiat Marea Sedan