Lista ocen Fiat Marea Sedan (268)

3,5
~tomek
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Całkiem przyjemne auto, wygodne w środku, przemyślane, silnik wystarczający do spokojnej jazdy (choć potrafiący przy umiejętnym wykorzystaniu pokazać pazurki)
4,1
~Adam\'s
Sedan 1.9 TD 100KM 74kW
bardzo ładny samochód ale wersja sedan trochę rzadziej spotykana wiec droższe np.lampy tył. Ogólnie samochód do najtańszych w naprawach nie należy a w przypadku stłuczki lepiej kupić drugi samochód bo części zamienne nowe okropnie drogie (używanie często droższe np. lampy przednie)
~TOMMI
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
bardzo fajne auto, najprawdopodobniej jak moje auto bedzie juz zmeczone moja eksploatacja kupie sobie takie samo tylko mlodsze. Zawsze mi sie ten model podobał.
~greg202@poczta.onet.pl
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
samochod oceniam doskonale poczawszy od jednostki napedowej "mocny diesel" po jakosc wykonia wnetrza materialy dobrej jakosci dobry zarnik szybko rozgrzewa silnik i krotko slychac dzwiek podobny do traktora "charakterystyczne dla diesla" sporo miejsca dla kierowcy i pasarzerow wszystko pod reka sterowanie radia z kierownicy :) bajer dobre osiagi niskie zuzycie ON
~pimpinella
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Mimo wszystko nieźle - 10 lat użytkowania, w tym kilka lat intensywnych jazd po polskich drogach. Wygodny w mieście. Duży bagażnik na rodzinne zakupy w supermarkecie :-)
~Adam
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Dobra alternatywa dla segmentu. Uważam, ze w porównaniu np z Vectrą B 1,6 16V, Audi A4 1,6, wypada lepiej i kosztuje połowę ceny. Warunek to kupić z pierwszej ręki, małym przebiegiem i w dobrym stanie. Nadwozie ocynk, brak zainteresowania u złodzei.
~stachoo
Sedan 2.0 20V 147KM 108kW
Bardzo fajne auto. Tylko na swoją klasę marnie wyposażone.
3,4
~Andrzej
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
Poczciwy samochód. Na swój wiek jest to nadal bardzo dobry samochód, ale po prawie 20 latach na drodze pojawiło się parę usterek. Auto nie było użytkowane bardzo często, służyło do jazdy po zakupy oraz kilka wycieczek po Polsce. Ostatnio używany codziennie zaczęły pojawiać się problemy z zawieszeniem i hamulcami które były proste w naprawie.
3,5
~sebastian-częstochowa
Sedan 1.9 TD 100KM 74kW
Kupując ten samochód chyba oczekiwałem czegoś lepszego. Mam go od marca...jak na razie marysia oszczędziła mój portfel tylko 2x1 miesiąc. Wiecznie problemy...to pompa, świece to zawieszenie. Może to wina poprzedniego właściciela, może mam pecha...nie wiem. Obecnie próbuję go sprzedać-może się uda
~tomblin
Sedan 2.4 TD 125KM 92kW
jedynie za twarde zawieszenie psuje obraz całość (moje odczucie)
Fiat Marea Sedan