Lista ocen Fiat Multipla I (88) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 94 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
Minivan 1.6 16V Bipower CNG 92KM 68kW
W sześć osób da się tym autem jechać w miarę wygodnie, w cztery osoby można wygodnie pić ;) po złożeniu środkowych siedzeń z przodu i z tyłu mamy stolik. Również we dwoje nie zabraknie miejsca - składane do przodu i odchylane do tyłu zarówno przednie jak i tylne fotele dają sporą przestrzeń, oczywiście auto to nie łóżko ale jest dobrze :) Można się w czasie jazdy przesiąść z przodu do tyłu i odwrotnie.
~MWCom mwcom@poczta.onet.pl
Minivan 1.9 JTD 110KM 81kW
pasażerowie z tyłu w żadnym innym samochodzie tej klasy nie mają takich możliwości(rozkładane siedzenia,dużo miejsca na nogi)kierowca też ma sie dobrze, tylko pasażerowie (z przodu) o wzrości powyżej 190cm(mój brat ma 194) narzekają na mało miejsca na nogi (nie da się wyciągnąc kopyt,bo kolana opierają się o deskę rozdzielczą),ale to dotyczy tylko wyrośniętych użytkowników.
~bartek.uszacki@gmail.com
Minivan 1.9 JTD 105KM 77kW
Miejsca jest sporo. Jedyne co bym zmienił to wspomniana już krawędź deski rozdzielczej po stronie pasażera, mogła by byc ciut wyżej co sprawiłoby, że pasażer miałby więcej miejsca do manewowania fotelem. Jednak nei jest to jakis straszny problem. Autem bez problemu moze podróżować sześć osób i to w całkiem miłym komforcie.
~AdamQak
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
jak na wymiary auta mam wrazenie ze nikt nie wygospodarowal wiecej na 4 metrach, sam mam Escorta kombi ktory ma 4,3metra miesci tylko 5 osob i ma 460dm3 do rolety, Zafira miesci niby 7 osob ale praktycznie bez bagaznika a jest wyraznie dluzsza, scenic i spacestar tylko 5 osob slowem 5
~ghandi
Minivan 1.9 JTD 105KM 77kW
W Multipli miejsce znajdzie każdy. Zarówno kierowca jak i pozostałych pięcioro pasażerów, nawet jeśli wszyscy są dorośli :) Tylne fotele można przestawiać więc jeśli ktoś narzeka na miejsce na nogi ( a musiałby być bardzo duży) to w minutę można to miejsce sobie powiększyć.
~pazzo@op.pl
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
duża lecz bagażnik troche za mały ale przewoziłem już dużo rzeczy na pokładzie był tylko fotel kierowcy !!! (2 przednie odkręcone) to kazdy sie dizwił że przyjechałem takim autem po towara potem zdziwiony jak to wszystko weszło?? jeszcze nieraz mam box na dachu
~RAKUS1
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
Trzeba przyznać, że przestrzeni z przodu jak i dla pasażerów bardzo dużo co jest wielkim plusem tego auta. Natomiast mniejsza jest pakowność bagażnika ale jak jest się sprytną osobą i z tym można sobie poradzić.
~Blu energy
Minivan 1.9 JTD 110KM 81kW
6 cio osobowy Środkowy fotel służy jako mega podłokietnik Trzy tylne fotele regulowane osobno. Niepozorny z zewnątrz lecz całkiem pojemny wewnątrz kufer. Podwójne skrytki w podsufitce.
~RAFALWR
Minivan 1.9 JTD 110KM 81kW
3+3 to jest dobre rozwiązanie,musze przyznać,że podróż nawet długa,nie robi wrażenia na kierowcy.Fotel z przodu służy jako podłokietnik ciężko podróżować w komplecie z przodu,są MTL z lodówką pośrodku.
~tombrzoz@wp.pl
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
jestem osobą dość rosłą, fotel kierowcy maksymalnie do tyłu a i tak pasażer z tyłu ma dużo miejsca na nogi, a co do bagażnika-mi wystarcza, ostatni wypad nad morze, pięć osób zapakowaliśmy się bez problemu