Lista ocen Fiat Seicento Hatchback 3d (675) - Widoczność

Na liście zabraknie 917 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~slaweks5
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Jak dla mnie widzę wszystko na około. Jak i przez przednią szybę, lusterka boczne, lusterko wsteczne i szybę tylną. Widoczność na około jest jak dla mnie dobra. Dlaczego nie doskonała? Ponieważ w skrajnych przypadkach słupki bardzo przeszkadzają w dojrzeniu innych kierowców.
~grzegorz
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Kierowca tego samochodu widzi prawie wszystko. Małe lusterka boczne z martwą strefą. Lusterko wsteczne dobre ale nisko schodzący dach z tyłu uniemożliwia zobaczenie samochodu jadącego za nami z górki. Słabe światła też nie polepszają widzenia. Poza tym to ok. Po mieście jak znalazł.
~Peter
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Przód rewelacja - widać maskę i to co przed nią :D Widoczność z tyłu - celująco. Cóż tutaj więcej powiedzieć autko ma przecież "ścięty" tył i dzięki temu można spokojnie cofać odwracając się przez lewe ramię - jak dla mnie duży plus i zaleta tego małego samochodziku.
~Milo1995
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Wszystkim, których znam przeszkadza lewy słupek. Nie dość, że fotel nie jest regulowany w płaszczyźnie góra-dół, to w dodatku ów słupeczek jest na tyle szeroki, że zarówno cofnięcie fotela, jak i jego przybliżenie do kierownicy nic nie daje.
~Cinek
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Przy wyoborze tego auta proponuję komuś przejechać sie w nocy na nie oświetlonej drodze.Posiadam wersje sportnig z dodatkowymi halogenami na dole jednak to tez za wiele nie pomaga......W dzień jak masz czystą szybę to wszystko widzisz;)
~tomek
Hatchback 3d 1.1 Fire 55KM 40kW
widoczność jest przeciętna, a to z powodu dość dużych słupków przednich. popdczas pokonywania zakrętów trzeba się rozgłądać. Jeśli chodzi o parkowanie w mieście to jest po prostu bajka. ścięty tył krótki przód i wszędzie się skubany wciśnie.
~pucekk@gmail.com
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
z przodu rewelacja, z tyłu bardzo dobrze, po bokach też nienagannie, lecz lusterka boczne są zbyt małe. ja bardzo często musze sie odwracac zeby zobaczyc czy ktos nie jedzie pasem, na który ja chce zjechac. gdyby nie te nieszczęsne lusterka dałbym 5 gwiazdek.
~Michał z Gdańska.
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Widoczność bez większych zastrzeżeń. Zadarta linia dolna okien tylnych przysłania widok po skosach do tyłu. Lusterka mogły by być większe. Do przodu idealnia, łatwo wyczuć, gdzie końćzy się przód. Sprawne wycieraczki. Przeciętne światła.
~aver@vp.pl
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Auto tak male ze wszystko dookola widac z kabiny, to zaleta. Mankamentem jest wewnętrzne lusterko wsteczne. Przy nawet niewielkim obciazeniu tyłu w lusterku widac polowe podsufitki i troche jezdni z tylu. Lusterko powinno być niżej umieszczone.
Dziennik kosztów dla Fiat Seicento Hatchback 3d
6,8
8,1
~Grzezzgorz
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
ok - proponuje się przejechać ww Aygo - z pozycji kierowcy patrząc w prawo przez tylną szybkę niestety nic nie widać. Eksploatując dalej seika i patrząc u mnie przez tą szybę pojawia się uśmiech i myśl - fiat nie jest wcale taki zły :-)
Fiat Seicento Hatchback 3d