Lista ocen Fiat Seicento Hatchback 3d (675) - Widoczność

Na liście zabraknie 917 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Milex
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Do przodu i na boki jest dobrze. Z tyłem tez nie ma problmów ale lusterka... kompletnie za małe. Trzeba się nauczyć przez nie patrzeć i wyrobić sobie jakiś patent. Slalomując między samochodami i patrząc tylko w nie, ciężko mieć do nich 100% zaufanie.
~stresu@interia.pl
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
..hmmm.Z przodu super,gorzej z bokami.O ile lusterka od biedy wystarczą (mogły by być troszkę większe) o tyle jeżeli chcę podczas wyprzedzenia w 100% być pewnym że nic mnie nie wyprzedza(martwy punkt)to muszę się troszkę nagimnastykować:-)
~Sebek
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Tylnia szyba nieco mała, ale chyba większej się już nie dało zamontować. No i lusterka - ale pomyślmy jakby to wyglądało. Ogólnie - trzeba się nauczyć przez nie patrzeć i będzie ok. Nie zwracajcie uwagi na pierwsze wrażenie, że w nich `nic` nie widać :-)
~tomek1731
Hatchback 3d 1.1 Fire 55KM 40kW
Widoczność - akwarium. Duże pionowe szyby boczne i tylna, genialnie wyczuwalny obrys samochodu i brak jakichkolwiek przetłoczeń i poszerzeń powodują, że manewrowanie jest prozaicznie. wszędzie podjeżdża się na centymetry.
~eM
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Wystarczająca, z przodu bez problemu można dojechać na 20cm do przeszkody, z tyłu bajka, chyba że dojeżdżamy do niskiej przeszkody wtedy trzeba otworzyć drzwi. Uważam, że są za małe lusterka, lecz idzie się do nich przezwyczaić.
~Giant
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
No tutaj oczywiście,super...aczkolwiek wydaje mi się,że w cinquecento były lepsze lusterka.Tutaj zastosowali jakieś \"łezki\" i przez to widoczność bardzo się pogorszyła.W CC było doskonale.Tutaj jest bardzo dobrze.
~Lancer1990
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Widoczność jest świetna. Widać wszystko we wszystkie strony. Lusterka zewnętrzne powinny być troszkę większe ale duże szyby rekompensują to. Doskonała widoczność przez tylną szybę i przez boczne dają pewność że nic nie przegapimy.
~m.
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
dałbym ocenę (5) ale widoczność w lusterkach bocznych jest niezadawalająca, ja się już przyzwyczaiłem ale widać mało (lusterka miały korespondować ze stylistyką ale zapomniano o ich podstawowej funkcji - funkcjonalności)
~cvx
Hatchback 3d 1.1 55KM 40kW
Autko zaprojektowanie z myślą o wąskich miejskich uliczkach, parkingach więc widoczność musi być bardzo dobra. Poza tym gabaryty samochodu są takie że nie trzeba nawet specjalnie się przykładać do parkowania. Wszędzie się zmieści.
Dziennik kosztów dla Fiat Seicento Hatchback 3d
6,8
8,1
~raschke@hoga.pl
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Trochę za dużo sypało tej zimy; no i rozwaliłem przy cofce prawy tył zderzaka:( (-730zł) Wycieraczki są do kitu - wymiana na TRICO (stacje Shella -35zł) Super się parkuje i zawaraca to autko, bo siedzi się wysoko
Fiat Seicento Hatchback 3d