Lista ocen Fiat Seicento Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW 1998-2003 (435) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 467 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Seicento na 2 przestrzeni ma sporo szcególnie nad głową,przy wrzucaniu 5-go biegu możemy trącać kolano pasażera,szcególnie jeśli jest nim mężczyzna ponieważ będzie siedział szeroko.Z tyłu nad głową też nie brakuje miejsca,kolana będą ocierały czubkami o oparcie.Bagażnik jast przygotowany na duży plecak i buty,resztę jakoś nieestetycznie upchniemy.
~Voldik
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Z przodu wystarczająca ilość miejsca zwłaszcza dla pasażera aczkolwiek przy maksymalnym przesunięciu fotela w tył. Ten sam zabieg na fotelu kierowcy nie daje w pełni zadowalającego rezultatu - przy wzorście 182 cm jest troche ciasno. Jeśli chodzi o tylną kanapę to w zasadzie samochód 2 os. zaś tył może jedynie służyć jako dodatkowa przestrzeń ładunkowa.
~andrzej
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
ja kupowałem ten samochód na miarę potrzeb a więc jazda w większości bez pasażerów,a w tym wypadku dla kierowcy miejsca jest wystarczająco,na tylnym siedzeniu podróżowało dziecko więc też nie było za ciasno.Dla 3 pasażerów z tyłu ciasno ale na krótkich odcinkach da się wytrzymać.Po prostu jest to małe auto i kupując trzeba założyć pewne ograniczenia
~slaweks5
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Na brak miejsca narzekać na prawdę nie można. Człowiek normalnej budowy jako kierowca może zająć przyzwoitą pozycję i znajdzie wystarczającą ilość miejsce tak samo jak i przedni pasażer. Gorzej z tylną kanapą... Tam w wielu sytuacjach miejsca na nogi pasażerów po prostu brak... Oczywiście zależy to od ustawienia przednich foteli :)
~artur
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Kierowca nie ma zbyt wiele przestrzeni do dyspozycji ale spokojnie sadze ze sie zmiescic mozna. Gorzej z pasazerami - jezeli z przodu siedzi osoba majaca powyzej 180cm wzrostu z tyłu nie ma praktycznie miejsca na nogi !! Moim zdaniem 1 osoba to max :). Ale jak ktos sie uprze to samochod 5 osobowy - nigdy nie probowalem.
~Mrcn_Lbn
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Dla kierowcy i pasazera obok jest calkiem duzo, na upartego mozna pokonac dosc dlugie trasy (do 500km), ale o wygodnym podrozowaniu na tylnych siedzeniach mozna zapomniec. Auto jest rejestrowane na 5 osob - absurd. Wiekszy o klase Swift ma nieporownywalnie wiecej miejsca, a jest rejestrowany na cztery osoby;)
~Fazeusz
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Z produ jest ok tylko brakuje miejsca na szerokosc. Tyl w ostatecznosci ujdzie. Jest realne upchac 5 doroslych osob i przejechac sie na miasto :) Wiec daje przecietna duzy plus za skladane tylne siedziska i oparcia! Dzieki temu mozemy przewiezc np jakas pralke a w wiekszych sedanach nie ma takiej mozliwosci :)
~bor
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Mam 189 cm wzrostu. Przy odsunietym do konca siedzeniu przyjmuje calkiem wygodna pozycje. Przy dluzszych podrozach robi sie niewygodnie. Siedzac na miejscu dla pasazera obijam sobie golenie o przednia polke. Tylna kanapa bardzo wygodna ale przy malym obciazeniu sa mocno odczuwane wertepy.
~Bugi
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
o ile nie siedzi obok jakis gruby pasazer to jest ok ale jak siadzie jakis slon to przy zmianie biegow w 4 na 5 wali sie kolesia po kolanach Z tylu jechalem moze ze 2 razy ale nie pamietam jak bylo ;) Progi sa dosyc szerokie i przy wchodzeniu trzeba uwazac zeby butami ich nie porysowac
Dziennik kosztów dla Fiat Seicento Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
6,7
8,2
~Elmer a.k.a. Chester
Hatchback 3d 0.9 39KM 29kW
Dla kierowcy i pasażera obok nie mam zastrzeżeń. Jak czasem siedze na miejscu pasażera a ktoś inny prowadzi to wiem dlaczego tak sie wszyscy boją podczas jazdy... ja też sie boje. Strach w oczach. A tył mnie nie interesuje... jak komuś nie odpowiada siedzenie z tyłu to może zachrzaniać z buta.
Fiat Seicento Hatchback 3d