Lista ocen Fiat Siena 1.2 i 82KM 60kW 1997-2002 (120) - Widoczność

Na liście zabraknie 134 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jojek
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
Te przednie słupki to rzeczywiście lekki niewypał. Jak się do tego dołoży owiewki to już prawie katastrofa. Wysoka krawędź tylnego okna i opadająca linia bagażnika skutecznie utrudniają ocenę gdzie kończy się autko. Zalecam założenie spoilerka na bagażnik. Znakomicie poprawia możliwośc oceny na ile można sobie pozwolić przy cofaniu.
~gp1605@poczta.onet.pl
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
Nie najlepsza w czasie cofania, ale można sie przyzwyczaić i wyczuć auto. Są kierowcy którzy w samochodach dostawczych nie mają możliwości patrzenia w tylną szybę (bo jest tzw paka) i muszą opierać się tylko na lusterkach bocznych - też się można przyzwyczaić.
~BuLi
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
Przedni słupek troche ogranicza widoczność (jest zbyt szeroki)- trzeba uważac na światłach na przejscia dla pieszych. widok do tyłu średni (cos za coś-bagaznik 500litrowy robi swoje). Przydałyby się dzielone lusterka w standardzie
~bizi
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
widocznosc do przodu i na boki dobra, w zewnetrznych lusterkach nie widac bagażnika samochodu, obrys kończy sie na tylnych klamkach to samo, ma sie do lusterka wewnetrznego- nie widac gdzie sie kończy samochód.
~focus
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
Szczerze mówiąc - do niczego, szczególnie do tyłu (ogromny kufer) no i na boki - przednie słupki usturdniają obserwację. Typowe przy takich gabarytach, ale obniżam ocenę za fatalne fiatowskie lusterka z kilometrowym martwym polem.
~toban@poczta.onet.pl
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
Tył - mimo złych opinii, dla mnie wystarczająca (widzę co za mną jedzie), natomiast przednie słupki skutecznie uniemożliwiają bezpieczną jazdę na krętych drogach oraz ocenę "jakie to światło jest na skrzyżowaniu"...
~MUDAP - z kącika Palio Siena
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
Do przodu i na boki ok - do tyłu przez tylnią szybę tragedia - zamontowałem piszczące żarówki od wstecznego - jak cofam wszyscy mnie zauważają i uciekają PS - światła rewelka H7 i H3
~andrzej
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
Widoczność do przodu bdb, martwy punkt w lusterkach bocznych (trzeba uważać przy zmianie pasa), a do tyłu gorzej, jak we wszystkich innych samochodach
~Tomek O.
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
Byloby by bardzo dobrze gdyby nie widok do tylu (ja chyba nie jestem w stanie wyczuc tylu mojej Sciemki) i troche za grube przednie slupki.
~Roger krzysio2@wp.pl
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
Zbyt masywne przednie słupki,utrudniają jazde w mieście.Cofania trzeba się nauczyc na wyczucie, chociaż nie jest tak tragicznie jak mówią