Lista ocen Fiat Stilo Hatchback (347) - Ergonomia

Na liście zabraknie 530 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kamil
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
W mojej wersji z komputerem pokładowym i wyświetlaczem przyjemnie się używało wszystkich bajerów. Duży zakres regulacji foteli i tylnej kanapy. Sporo pojemnych schowków.
~Robert
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Wszystko czego potrzebuję mam pod ręką. Radio wysoko (nie mam sterowania w kierownicy), fajne guziczki po lewej stronie kierownicy. Po 20 minutach w aucie wiemy gdzie co jest.
~kamil1991lodz
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
Podlokietnik moglby byc krotszy przez co latwiejszy bylby dostep do recznego. Minus za miejsce zapalniczki przy podpieciu GPS kabel od ladownia idzie przez srodek auta
~Mishaxxx
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Tutaj to już bajka. Wszystko zaskakuje. Wszystko na miejscu. Podłokietnik. Regulacja wysokości kierownicy, fotela, ustawienia pasa ledzwiowego fotela. Miód malina :)
~Darek
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Wszystko tam gdzie powinno być. W tej cenie Fiat dał naprawde duzo/ navi, skóry, 2-strefowy klimatronik, 4poduszki, 2 kurtyny,zest. głośnomówiący.../ Konkurencja daleko w tyle.
~Acad (acad70@o2.pl)
Hatchback 1.9 JTD 80KM 59kW
Troche przelaodowany elektronika(komputer wszystko sprawdza i piszczy jak cos nie gra). Dlugi czas odpalania ze wzgledu na sprawdzanie komputera-trwa to wieki....
~sub
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
dobra ergonomia, mankamentem jest zbyt bliskie usytuowanie przedniego podłokietnika przy dźwigni zmiany biegów, trochę kłopotliwe pokrętło wycieraczki tylnej szyby
~Jan J.
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Mimo regulacji fotela kierowcy we wszystkich możliwych płaszczyznach trudno mi znaleźć optymalne ustawienie nawet po 18 miesiącach użytkowania. W Bravie nie miałem tego problemu.
~Bonusso
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Schowków jak mrówek, podłokietnik, przesuwana tylna kanapa - naprawdę fajnie. Lecz konia z rzędem temu kto w nocy we mgle włączy przeciwmgielne bez nerwowego poszukiwania przycisku.
~Mar
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
śliska tapicerka fotela (zjeżdżam do przodu), dolna część konsoli uwiera mnie w kolano. Natomiast regulacja ustawienia kolumny kierownicy i wysokości fotela jest OK.
Fiat Stilo Hatchback