Lista ocen Fiat Stilo Hatchback (347) - Ergonomia

Na liście zabraknie 530 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ryszard ryszard.torzynski@poczta.onet.pl
Hatchback 1.9 16V JTD 140KM 103kW
Wszystko jest tam gdzie kierowca się spodziewa, że być powinno. Przednie fotele zachęcają do dalekich podróży, bardzo wygodne, dobrze trzymają ciało podczas jazdy i szybkiego pokonywania zakrętów - wersja 3-drzwiowa.
~Adziu
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Wszystko pod ręką,wskaźniki czytelne, nic nie zawadza.Wielki minus za przełącznik kierunkowskazów, w pewnych połżeniach kierownicy albo nie mogę go włączyć bez oporu albo przy małym ruchu kierownicy wyłącza się.To wkurza.
~Nacięty_na_diesla
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Dużo schowków, dobre rozmieszczenie przełączników, ale niefortunnie umieszczone gniazdo zapalniczki. Ciężko też o dobre miejsce na cb - brakuje mi jakiejś pułki kieszonki gdzie można by go wstawić.
~Wojtek K.
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
Ergonomia to największy atut Stilo. Wszystko jest na swoim miejscu. Od razu wiadomo do czego służy konkretny przycisk. Komputer pokładowy jest czytelny a każde pokrętło i przyciski są w zasięgu ręki kierowcy.
~tomek tnxxx@wp.p
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
0 zastrzezen komp w wycieraczkach epszy chyba niz w bmw w migaczu swoiatla jak w fiacie regulacja sily nawiewu powinna byc najwieksza nie wiem dlaczego tak zrobili chyba ze ktos ma climatronika to nie dotyczy
~Piotrek_Warszawa
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Jak na silnik 1,2 16V pali sporo, to tylko 80KM, w modelu Brava ten sam silnik w mieście spalał litr benzyny mniej, Stilo jest cięższe, ale ma inne przełożenia i 6 biegów, więc różnica jest dość spora.
~Tomek
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Wszystko na sowim miejscu, obsługa intuicyjna, kierownica regulowana w dwóch płaszczyznach, sporo schowków (w tym jeden chłodzony-mam wersję z klimą), trochę niewygodne fotele-na dłuższych trasach bolą plecy
~Marko
Hatchback 1.8 16V 133KM 98kW
przestronnie bardzo duzo miejsca z przodu kierownica regulowana w dwoch plaszczyznach nawet prz wzroscie 2 metrow wydaje mi sie byc wygodnym bardzo fajnie wykonczone wnetrze trwałe welury wytrzymałe
~marcin_33_woj_łódzkie
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
bylo by doskonale -strata gwiazdki przez nieszczesliwe umieszczenie kluczyka gdzie czesto zdaza mi sie uderzyc kolanem gdy poprawiam pozycje na fotelu -mam 185 cm wzrostu -moze dlatego??;-)
Dziennik kosztów dla Fiat Stilo Hatchback
6,3
~agata_krauze
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
Zapalniczka w złym miejscu, reszta ustawiona okej, Fotel kierowcy- wygodny, aczkolwiek po 8 godzinach jak każdy daje znaki. Jednak wciąż nie powoduje bólu po godzinie jazdy.
Fiat Stilo Hatchback