Lista ocen Fiat Stilo Hatchback (347) - Ergonomia

Na liście zabraknie 530 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rajmundas
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Cała masa schowków. Wszystko dobrze zaplanowane. Guzików sterujących cała masa. Chyba dobrze jest posiadać instrukcję obsługi do tego modelu.
~Kamil G.
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Bardzo dużo schowków, zarówno w kabinie jak i w bagażniku, wygodne fotele, wszystkie najwaniejsze włączniki pod ręką.... mógłbym wymieniac długo. Daję 6-tkę!!!
~MnS
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Wszystko w zasiegu ręki, logicznie rozplanowane. Kwestia przyzwyczajenia, ale nie widzę ewidentnych błędów w projekcie - nic nie wkurza.
~Artur Wysocki
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Bez zarzutu, nie odbiega od segmentu klasy \"C\" a nawet uważam, że niektóre niemieckie firmy mogłby zastosować rozwiązania kolegów z południa europy.
~riwo@interia.pl
Hatchback 1.9 16V JTD Multijet 150KM 110kW
yyy... No cóż. Kierownice i fotele można regulować. Wszystkie przyciski są w zasięgu ruchu ręką i tak umieszczone, że można je obsługiwać bezwzrokowo.
~Sam03
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
i to jest duży plus wszystko pod rękom nic nie znajdowało się tam gdzie by się nie miało. Pozytywie i to na duży plus. Bardzo dobre fotele.
~klimek
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Wszystko pod reką w sasiegu reki, intuicjonalnie. Dla mnie tymbardziej fajnie bo miałem Bravo wiec troche podobnie. Durzo kieszonek i skrytek.
~A_Stilo
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Po miesiącu użytkowania, bez odrywania oczu od drogi można wszystko ustawić, przestawić bez jakiegoś wyciągania się, wszystko pod ręką - idealnie.
~krisscross@op.pl
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
W sumie nie mam większych uwag ale jestem po przesiadce w peugeota 206 i niestety w porównaniu stilo wypada słabiej. Ale ogólnie nie jest źle.
Dziennik kosztów dla Fiat Stilo Hatchback
6,3
~Marco
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
wszystko na miejscu, szkoda ze nie mam sterowania radia w kierownicy. ostanio pomylilem obieg wew. z klima skapnalem sie jak mi sie zaczelo zimno robic:)
Fiat Stilo Hatchback