Lista ocen Fiat Stilo Hatchback (347) - Ergonomia

Na liście zabraknie 530 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Daniel
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Duży zakres regulacji fotela, ale co po tym, jak po 200 km człowiekowi odpada kręgosłup. Wyjątkowo niewygodne fotele, reszta jak najbardziej okej.
~TurboStilonek
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Jest całkiem sporo pojemnych schowków, jest gdzie odłożyć bilet autostradowy, telefon, portfel i są dwa miejsca na kubeczki. Brakuje mi jedynie podłlokietnika.
~Jaskotel
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
Tutaj podróżuje się wygodnie. Nie ma porównania np do męczarni na przednich fotelach w Astrze II... Za to np. do Laguny I jest lekka przepaść.
~Heniek75
Hatchback 1.9 8V JTD Multijet 120KM 88kW
Ergonomia przycisków całkiem niezła. Gorzej z fotelami. Uważam, że jest kiepsko. Po dłuższej trasie jestem obolały. Trzymanie boczne na zakrętach raczej słabe.
~markez12
Hatchback 1.9 16V JTD 140KM 103kW
mam wszystko w tym aucie żeby wygodnie podróżować, wnętrze nie trzeszczy, wygodne i dobrze wyprofilowane fotele kubełkowe, klimatyzacja dwustrefowa, itd.....
~Grzmi
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Niższe siedzenie i może było by fajniej, w zasadzie jak się nie przesiadam to się przyzwyczaję, po poprzednim aucie (honda civic) to jest miejsca jak w busie.
~luciano
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
moje wyniki na trasie 5,5l na mieście od 6,9-7,3l na autostradzie 90km przy pręd. 160km-6,7l to auto naprawdę mało pali tak jak diesel\'e konkurencji
~mikir2
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Wszystko na swoim miejscu:) jedynie dziwne umiejscowienie wlacznika swiatel przeciwmgielnych i postojowych,ale to nie problem idzie sie przyzwyczaic:)
~Paweł
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
Do wszystkiego jest bardzo dobry dostęp - dużo schowków. Przyciski i kontrolki na desce rozdzielczej oraz panelu klimatyzacji, wyraźne i czytelne.
~forteklapa@interia.pl
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Obsługa intuicyjna, instrukcję można wyrzucić do kosza:-). Świetny wyświetlacz komputera pokładowego. Wszystkie przyciski w zasięgu ręki.
Fiat Stilo Hatchback