Lista ocen Fiat Stilo Hatchback (347) - Ergonomia

Na liście zabraknie 530 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~January
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
regulacja kierownicy jest w dziwnym zakresie (max do góry, to min jak dla mnie), trochę dziwne wyprofilowane siedzenia przednie, reszta ok lub lepiej
~Qb3k
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
jak dla mnie ergonomiczny do bólu. za sterowanie radiem z kierownicy dopłaciłem i warto. Rewelacyjne radio dostosowujące głośność do tempa jazdy.
~Jarek
Hatchback 1.9 JTD 80KM 59kW
Praktycznie wszystko co ważne dla kierowcy w zasięgu ręki, fotele i możliwość ich regulacji ok. Nie mam zastrzeżeń.
~Radomir
Hatchback 1.8 16V 133KM 98kW
Bardzo dobrej jakości tapicerka. To co montuje się obecnie prawie w każdym nowym aucie to szmaty z dostawczaków
~Artur
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Siedzi się wygodnie. Mogę sobie wyobrazić lepsze fotele z lepszym trzymaniem bocznym, ale na trasy do kilkuset km jest dobrze.
~krzysiekk
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Wszystko "po niemiecku"- na swoim miejscu. Bardzo słaba tapicerka wersji Active. Fotel przetarty po 110 tys km.
~Marco
Hatchback 1.9 JTD 80KM 59kW
Jak dla mnie świetnie. Mimo podstawowej wersji wygodne fotele świetnie dopasowane, bardzo dobre umiejscowienie reszty elementów
~Poznaniak
Hatchback 1.9 JTD 80KM 59kW
Mój panel środkowy nie jest zbyt rozbudowany. Mam klimę, kilka przycisków i własne radio. Rozmieszczenie włączników i pierdół jest ok.
~Tricolors
Hatchback 1.9 JTD 100KM 74kW
Przyciski są rozmieszczone intuicyjnie. Sterowanie z kierownicy jest wygodnym dodatkiem. Fotele mogły by lepiej trzymać.
~łodzianin
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
wrzystkie pokrętła i przełączniki w zasięgu ręki obsługa intuicyjna.komp pokładowy ma bardzo przejrzyste meni
Fiat Stilo Hatchback