Lista ocen Fiat Stilo (436) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 583 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~NELSON
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
za taką kase co dałem to bym miał inną furę ale cóż człowiek się uczy na błędach, ale narazie poza paroma usterkami to jest nieźle, tylko ASO AUTORES w Rzeszowie nie polecam nawet jakby się komuś autko zepsuło to ich omijać oni umią tylko kasę zdzierać za przeglądy a i to im nie wychodzi trzeba patrzeć na ręce co robią a jak nie byłęś u nich na przeglądzie to sobie sam radź!!!!!!!!!!!!!!
~chudy z Gorzowa Wlkp
Kombi 1.9 JTD 80KM 59kW
Nie uprzedzajcie się do fiata !! Może nie jest to BMW ale w miarę młode autko kosztuje 7-10 tys niż podobny niemiec lub japończyk. moim zdaniem każdy jeździ tym na co go stać, mnie w ty okresie stać było na auto za 20 tys, kupiłem Stilo 2003 zamiast Passata 1998 - NIE ŻAŁUJĘ ;), prze rok nie kosztował mnie pawie nic, a o passatach też słyszałem różne historie.
~ottor@interia.pl
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Zapłaciłem 40 tys. ( wyprzedaż rocznika 2007 ) za nowe auto z klimą i porządnym silnikiem w średniej wersji wyposażeniowej z ładnym grafitowym metalicznym lakierem. Brak zainteresowania ze strony złodziei, serwis mimo narzekań na niektóre serwisy bardzo, bardzo dostępny. Pod tym względem nie było konkurencji a oglądałem dużo aut ( już miałem zamówionego Ceed'a za 60 tys. )
~Raf
Hatchback 1.8 16V 133KM 98kW
Ten samochod po prostu jest wart tej ceny. Znakomite wyposazenie, dobre osiagi i przyzwoita jakosc. Gdyby kosztowal 50% wiecej jak Golf - wybralbym Golfa, ale w tej cenie - nie ma o czym mowic - Stilo daje wiecej niz kosztowalo ;) Oczywiscie nie mowie o nowym, bo nowego bym w zyciu nie kupil, bo za duzo traci na wartosci, ale uzywany ...juz stracil i warto go brac ;)
~Domin
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Cena za tak wyposażone auto tej klasy jest śmiesznie niska. Ciekawe jest to, że niemal we wszystkich prasowych informacjach na temat tego modelu, wnioski autorów nie korespondują zupełnie z niskimi ocenami modelu (TUV/ DEKRA). Za niewielkie pieniądze można zakupić auto z pełną historią serwisową, dobrym wyposażeniem i często z polskiej sieci dystrybucji.
~arturo
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Myślę, że w cenie ok. 13 tyś bo tyle powinno kosztować zadbane autko z pierwszych lat produkcji nic lepszego nie znajdziemy. W podobnej cenie możemy kupić astrę II, golfa IV ale są to autka dla mas, których dużo jeździ po ulicach. Jakość wykonania na pewno nie odbiega od w/w konkurentów. Za niewygórowaną cenę otrzymujemy bardzo fajne autko :)
~Miskov
Kombi 1.6 i 16V 103KM 76kW
Fiat nie jest w Polsce marką cieszącą się dobrą reputacją co przekłada się na ceny samochodów używanych. Dzięki temu kupujący może kupić dobrze wyposażony samochód w kwocie za którą konkurencja oferuje golasy lub auta starsze rocznikowo. Auto dobrze wyposażone. Części zamienne łatwo dostępne, podobnie jak akcesoria, oraz części używane.
~Macko
Kombi 1.6 i 16V 103KM 76kW
Tanie więc gówniane. Duże jak na swoją cenę i wygodne. Ale drobiazgi doprowadzają do szału. Lepiej dołożyć i kupić coś co nie ma tyle elektroniki i jest lepiej odrobione. Design/look&feel przyjemny. Do czasu jak nie możesz otworzyć bagażnika z powodu 5 poziomów systemu zabezpieczenia przed nieprzemyślanym otwarciem. W USA mówią Fix It Again Tommy.
~cdpppc@wp.pl
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Kupiłem to auto jako demo za 56 000 zł z przebiegiem 3 500 km. Gdybym jeździł 10 000 rocznie to było by O.K. Przy jeździe 50 000 rocznie , awaryjności, stratach czasu na serwis, wydawaniu pieniedzy na pożyczane auta kupno tego auta mija się z celem. Auto z pozoru pancernie zaprojektowane, ja nie Fiat- ale wykonanie niestety wloskie!!!!!!!!!!!!
~jaro
Hatchback 1.9 JTD 80KM 59kW
podobna wątpliwość ale daję taką ocenę ponieważ dałem za nowe auto46000 zł /a nie 60 czy 70 tys./ponadto wcześniej jezdzilem astrą, mareą,escortem i oceniam je trochę ogólnie trochę gorzej/szczególnie escorta/Auto na tle nowych konstrukcji np.astra3 ma słabsze punkty-gorzej się prowadzi przy dużych szybkościach ale ma lepszą skrzynkę,widoczność,cenę,itd