Lista ocen Fiat Stilo (436) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 583 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kubi
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
Nie jest to auto z najwyższej półki ale stosunek ceny do poziomu komfortu jest bardzo dobry, drobne usterki nie wymagają dużego wkładu finansowego, idealne auto dla kobiety ze względu na wyraźny brak mocy. Typowe przystępne auto do jazdy miejskiej, chociaż przy takiej mocy spala całkiem dużo prawdopodobnie ze wzgledu na swoją masę.
~Jarek
Hatchback 1.9 JTD 80KM 59kW
Zjeździłem co prawda tylko 6 aut, obecnie eksploatuje również drugie auto tez z silnikiem diesla od Fiata i też sobie chwałę ale tak jak napisałem wyżej chyba nie ma już takich aut z tak dobrym stosunkiem ceny do jakości. Złoty medal. Oczywiście to nie jest auto klasy premiom ale relacja ceny do jakości produktu znakomita.
~wwwilu
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
za niecałe sześć tysięcy kupiłam samochód prawie idealny z drobnymi niedoskonałościami. wsiadając do niego nie ma się tego poczucia „niższej klasy ekonomicznej”. bardzo podoba mi się kierownica z przyciskami i funkcja tempomatu. wcześniej nie miałam takich „bajerów” i nie wiem, czy byłabym w stanie kupić kolejny samochód bez nich.
~Radomir
Hatchback 1.8 16V 133KM 98kW
W sumie po opłatach celnych auto kosztowało mnie 10tys. Ale warto. Współcześnie produkowane osobówki jakością wykończenia wnętrza i stylistyka przypominają dostawczaki. W nowej Ibizie siedzi się jak w jakiejś niskobudżetowej Daci. VW wyglądają nie wiele lepiej. Jednak Włosi robią samochody przyjemne dla oka i w dotyku.
~Rafał
Hatchback 1.8 16V 133KM 98kW
Teoretycznie za cenę na ten moment (marzec 2013) za kwotę 9-10 tys. PLN nie dostanie się lepiej wyposażonego i powiedzmy młodego (do 15 lat)auta o całkiem przyzwoitych osiągach. Należy wiedzieć że to nie tanie auto miejskie tylko klasa średnia z duża ilością dość zaawansowanej technologii, która bywa nietrwała i droga.
~ACextreme
Hatchback 1.4 16V 90KM 66kW
Początkiem 2010 roku zapłaciłem 26 500zł za rocznik 2007 rejestrowany 11/2007. W takiej cenie nie kupimy żadnego tak nowego i świeżego samochodu z elektryką, klimą, i superlatywami z powyższych opisów. Na prawdę można spokojnie polecić ten samochód... Miałem już bravę, mam stilo, a następne pewnie będzie bravo ;-)
~Kamil G.
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Miałem szczęście przy kupnie tego samochodu. Na polski rynek "ładuje" się raczej wyeksploatowane egzemplaże a mój był bardzo zadbany. Uważam, że za takie wyposażenie (6 poduszek,fullelektryka,klimatyzacja,serwisowany w ASO) zapłaciłem wyjątkowo mało i gdybym miał za 5-10 lat zmienić samochód, to wybrał bym znów STILO :):):)
~Darek
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Bezkonkurencyjne wyposażenie w tej klasie. Z tą cenę dostaje się naprawdę dużo/ jak pisałem wcześniej/. Wykończenie jest już inną historią. Nie jest źle, ale na tle konkurencji/ szczególnie z Niemiec i Japonii/ wypada to dość słabo. Tak więc mocne 4 bo za takie wyposażenie konkurencja sobie liczy dużo, dużo więcej.
~mijodek@wp.pl
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
moim zdanie za taką kasę... jeśli ktoś szuka auta do jazdy a nie do szpanowania kluczykami to w sam raz... a poza tym mimo marki jest to całkiem przyjemne i wydajne autko... kupowanie nówki? moim zdanie pomyłka, lepiej wyszperać dobrego 3-latka z przebiegiem około 30-40 tyś km, za mniej niż połowa tej ceny :)
~Krzysztof - Polska południowa
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Cena auta jak wyżej, ale bardzo drogi serwis i do tego kiepskie usługi. Ciągle kombinują , jak za dawnych czasów. Udają, że wymieniają części, za które karzą słono płacić. Próbują ( w okresie gwarancji) wymusić zapłatę za części. Nie można dać sie wrobić. Za każdym razem reklamować w Fiat Auto Poland.