Lista ocen Fiat Tempra (300)

~BAJER
Kombi 1.6 i.e. 78KM 57kW
Bardzo dobry i wygodny samochód za naprawde niewielką kase miałem kupić BMW ale to utko nie jest już w modzie jest obchodzone a temperówka to jest piękny duży samochód i bardzo wygodny nie jest to wyścigówka ale mi o to nie chodziło miało być duże wygodne i niezawodne a gdy się coś już zepsuje to mało kosztuje i można to samemu naprawić POLECAM
~Yonki11@wp.pl
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
Niedoceniony model Fiata.Kupujac go zastanawialem sie nad Vento, ale teraz nie zaluje.Mam go od nowosci,silnik mocny - waga samochodu tylko 1025kg!Ogromnie duzo miejsca,bardzo wygodny,mala usterkowosc,tylko zuzycie paliwa jest ponadprzecietna.Ogolnie - samochod NIEDOCENIONY!
~KOJAK - Student
Kombi 1.9 TD 80KM 59kW
Samochod kombi wysmienicie sie sprawdza jak dla studenta jakim ja jestem wiadomo przeprowadzi tasa do domu 600km od miasta w ktorym studiuje. Mozna nim wozic od desek(zdejmowany zdezak) do mebli kawadratowa paka lux. Kupielm go tanio w niemczech od dziadka cena/jakosc super
2,3
~marko
Sedan 1.9 TD 80KM 59kW
Kto chce kupić niech trzy razy się zastanowi. Silnik i skrzynia są wmiarę i sprawdzone w innych modalach. Natomiast reszta to razwiazania pod temprę i różnie z tym bywa. Zawieszenie mozna się przyzwyczaić, przełknać koszty i zawodnośc. Karoseria cała cynkowana to mit, nie wierzcie w to. Jest cynkowana tylko częściowo i w takich miejscach, że daje poczucie całości. nie jest cynkowana plyta podłogowa, a progi są w efekcie auto wygląda na zdrowe,...
3,5
~maro1916@wp.pl
Sedan 1.6 86KM 63kW
myślę,że 4 to tempra zasłużyła na 100%,dał bym 5 ale nie po tym co mi się wydarzyło na drodze.
~slawekgarbaczewski@neostrada.pl
Kombi 1.6 86KM 63kW
auto funkcjonalne,pakowne,jak na swoje gabaryty,masę i nie za duży silnik nie jest łakome na paliwo a do tego możliwe osiągi
~Lipton
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
samochód Super na 4 osobową rodzine mnóstwo mieejsca dla pasażerów oraz na bagaż
~gg: 5592728
Kombi 1.6 i.e. 75KM 55kW
Autko bardzo dobrze sie prezentuje.Szcególnie zadbane i na alu. :)
2,9
~zonzu@poczta.onet.pl
Sedan 1.9 TD 80KM 59kW
silnik i ilość miejsca trochę rekompensują usterki i dlatego mimo wielu przeciwności nie chcę rezygnować narazie z tego samochodu ale i tak nie ma się czym szczycić
3,2
~jupi
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
Samochód ma swoje fankluby w (www.tempra.ws.nom.br)(www.tempra-tuning.de) Dobrze wyposażone i tuningowane optycznie auta które widziałem we Włoszech (więcej akcesoriów na rynku) zwracają uwagę do dzisiaj, choć czas ich świetności już minął.