Lista ocen Fiat Tempra (300)

~miszko
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
Ogolnie oceniam na bardzo dobrze, choc nie daje doskonalej oceny ;)
3,8
~wickretowicz
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
Samochód ma drobne wady, które mogą komuś przeszkadzać. Jednak jak dla mnie jest całkiem poprawny.
3,5
~BOBO bobo20@space.pl
Sedan 1.6 86KM 63kW
koszty utrzymania rekompensuje wygoda bezpieczeństwo i niezawodność w sytuacjach (jak wspomniałem ) ekstremalnych dosknale sie prowadzi płynnie przyśpiesza nawet na gazie jest wytrzymały ( pod każdym względem ) wiem bo nieoszczędzam go a raczej jej :-)
~miszko@konin.lm.pl
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
Nie zmieniam zdania! Oceniam ten samochód bardzo dobrze, pomimo tego co nieraz o Fiatach mówią! Nawet mój tata który kupował ten samochód z salony (´94) narzekał na Fiata (chciał kupić albo Honde Concerto) , ale za namową mamy kupił Fiata (była/jest o wiele wiekszą). Teraz po latach nie narzeka i jest z niej zadowolony , tak jak ja... bo urzywam juz ten samochód dłuższy czas.
~artur_rz
Sedan 1.6 i.e. 75KM 55kW
Jest to świetne, duże i tanie w utrzymaniu auto za śmiesznie małe pieniądze.
3,5
~andrzej406@gazeta.pl
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
Uważam że samochód który wytrzymuje 660000 jest dobrym samochodem jeśli ktoś dba o niego on mu się odwdżwięczy.Zalecam olej Lotos półsyntetyk.Po 10-ciu latach rdza dała znać o sobie i to bardzo, podłoga od strony pasażera praktycznie odpadła,błotnik tylny tak zardzewiał że nie było do czego doczepić zderzaka.
~Mikołaj
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
To auto da się pokochać. A potem tą miłość można racjonalnie ekonomicznie bez problemu uzasadnić.
~ozeo1@wp.pl
Kombi 1.6 i.e. 75KM 55kW
wielki samochód za niewielkie pieniądze, bardzo funkcjonalny, w miarę ekonomiczny, dobra blacha (ocynk), niekłopotliwy w eksploatacji, trochę marne, trzeszczące plastiki, wygodny i przyjemny w prowadzeniu. gdyby był jeszcze produkowany to bym nowy kupił
~zdrovit
Sedan 1.6 86KM 63kW
Mój egzemplarz kupiony w polsce od początku jeżdził po stolicy ( czyli duży kontakt z solą ) wymieniony tylko jeden próg z powogu rdzy ale to wina wcześniejszej obcierki, przebieg 230tyś, spokojnie można nawet teraz spalić gumy, nie jednemu kopara opada jak sie rusza ze świateł, ale o autko było dbane to trzeba przyznać
~Pkr
Sedan 2.0 i.e. 113KM 83kW
Miałem wersję z alkantrą na siedzeniach, z deską digital, klimatronikiem, elektryką, szyberdachem, itp. Auto super, a że na gazie jazda była tania. Niestety trafiłem nie zadbany egzemplarz i po jakimś pół roku jazdy silnik powiedział dość, jednak gdyby nie to i problemy z korozją podłużnic może jeździł bym nim do tej pory. Teraz mam dobrze wyposażonego peugeota 307sw, ale najlepiej jeździło mi się Temprą i oczywiście moim pierwszym samochodem...