Lista ocen Fiat Tempra Sedan (144) - Całokształt

Na liście zabraknie 128 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~o!
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
Tempra to udany samochód, choć trochę kanciaty i już nie modny. Na długie trasy niezastąpiony, można po nim chodzić jak po minivanie, nie przerywając jazdy. Świetne fotele, dużo miejsca, wieeeeeelki bagażnik, wszystko na swoim miejscu. Parę usterek drobiazgów, ale za to to auto ma dusze.
~slawek@basser.pl
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
Jak na cenę samochodu naprawdę świetnie. Polecam ten samochód naprawdę szczerze, sprzedałem go rok temu, jeździłem 8 lat po polsce i za granicą i nigdy mnie nie zawiódł!!! Faktem jest że brał dużo oleju ale przy moim stylu jazdy to normalne. P O L E C A M !!!!!
~szczęśliwy właściciel tempruni
Sedan 1.9 TD 80KM 59kW
Super autko! Znane marki z tego rocznika (a nawet młodsze) już rdzewieją, a temprunia jak spod igły! Pali 6/100 i to w mieście! Nigdy nie było problemu z zapalaniem zimą! Wygodna! Bardzo dużo miejsca dla pasażerów! Mam ją od 6 lat i jestem zadowolony z tego nabytku!
~Przemek Z Tczewa
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
Dam ocene dobra..jest to samochod jak na lata 1990 bardzo dobry technicznie i osiągowo..Zeby niesklamac do 100km/h ma w przypadku tego 1.9 TD silnika okolo 12,5 sek..a jechalem nim najszybciej narazie 165km/h na obwodnicy trójmiejskiej..ale mialem niecałe 3/4 pedałku gazu :D
~tair@o2.pl
Sedan 1.6 86KM 63kW
należy przestrzegać... co roku wymiana oleju,filtru,filtru powietrza{niezależnie od ilości przejechanych km ,to się naprawdę opłaca} Naprawdę warto omijać dziury,oraz zwalniac przed wszelkimi torami!!! A przejechałem swoimi samochodami około 600000-700000km
~BAJER
Sedan 1.6 86KM 63kW
Temre polecam każdemu kto lubi tani i duży samochód bagażnik oraz wnętrze poprostu wielkie. Moja Tempra jest po Tuningu Silnika teraz robię Tuning optyczny myślę że wyjdzie ekstra osiągi przed tuningiem na gazie 0-100km/h 16,58s po tuningu ma również na gazie 11s równiutenkie.
~Yonki11@wp.pl
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
Niedoceniony model Fiata.Kupujac go zastanawialem sie nad Vento, ale teraz nie zaluje.Mam go od nowosci,silnik mocny - waga samochodu tylko 1025kg!Ogromnie duzo miejsca,bardzo wygodny,mala usterkowosc,tylko zuzycie paliwa jest ponadprzecietna.Ogolnie - samochod NIEDOCENIONY!
~Piciu
Sedan 1.6 86KM 63kW
Nie mog narzekać, auto sprawuje się dobrze, ostatnio miałem trochę problemów z odpaleniem go zimą, ale to wina akumulatora. Ale za te pieniądze to bardzo przyzwoity poziom. Dobrze jest mieć model z analogową deską rozdzielczą! Zbyt wymyślne wycieraczki. W sklepach się z nich śmieją.
~godik@mops.uci.agh.edu.pl
Sedan 2.0 i.e. 113KM 83kW
Auto naprawde warte swych pieniędzy, przez 5 lat eksploatacji nigdy nas nie zawiodło, ma dobre osiągi (10s do 100) 205 max, przy spkojnej jezdzie mało pali, moim zdaniem super, nigdy bym nie brał mozliwosci przesiadki np na poloneza. Polecam, szczególnie 2.0 - fura jak się patrzy.
Dziennik kosztów dla Fiat Tempra Sedan
12,2
10,8
~beasdazel
Sedan 1.6 i.e. 75KM 55kW
Tempra jest moim drugim samochodem. kupiłem go od handlarza. Poza tym ze staszny brudas to mnie oszukał mówią o niewielu usterkach. Miałem do wymiany sporo części (niezbędnych). Suma-sumarum polecam to auto do nauki jazdy ze względu na ekonomiczność i cenę
Fiat Tempra Sedan