Lista ocen Fiat Tempra Sedan (144) - Całokształt

Na liście zabraknie 128 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~nestorowiczs@interia.pl
Sedan 1.6 86KM 63kW
Auto fajne do ok. 6 roku, potem tylko się wkłada i wkłada. Masa usterek. 2 razy robiony rozrząd, elektronika, wydech, blacharka, zawieszenie 2 razy. Miałem wersję z elektrycznymi szybami, lusterkami(podgrzewane) i szyberdach. Ogólnie rzecz biorąc wszystko jest niedopracowane. Teraz mam golfa 1.8 benzynka i w życiu bym go na temprę nie zamienił. NIGDY JUŻ NIE KUPIĘ ŻADNEGO FIATA.
~agcezar@onet.pl
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
Jeżdżę tym samochodem od 7 lat na gazie. Drobne usterki typu awarie swiateł są na porządku dziennym. Stosunkowo szybko zużywaja się klocki hamulcowe i tarcze. Wahacze przednie wymieniałem do tej pory dwa razy. Te dwa elementy są jedynymi poważniejszymi usterkami , które miałem do tej pory. Trochę mało wygodne fotele, dające znać o sobie przy dłuższej jeździe to też mankament.
~Radi
Sedan 1.6 86KM 63kW
Dobry samochód za niską cenę,części tanie,osiągi dobre nawet na gazie,pod warunkiem że szlifujemy śilnik na wysokich obrotach,a w tedy wiele "dobrych gablot" zostawimy z tyłu, szczegulnie ruszając z pod świateł. Trwałość na poziomie aut niemickich. Jedynie zawieszenie mogło by być lepsze (zużycie wachaczy,amortyzatory). Tani w eksploatacji.
~wtoma@wp.pl
Sedan 1.6 86KM 63kW
Ogólnie bardzo fajne auto, w miarę niezawodne,bardzo tanie w eksploatacji,silnik praktycznie zapewnia osiągi na poziomie nowoczesnych aut z silnikami 1.6 (astra II,focus,primera) i mało pali, dużo miejsca i wielki kufer, znakomite auto rodzinne, polecam gorąco tylko trzeba trafić na dobry egzemplarz, a nie zajechany (zajechać można każde auto,nawet toyote)
~zdrovit
Sedan 1.6 86KM 63kW
Mój egzemplarz kupiony w polsce od początku jeżdził po stolicy ( czyli duży kontakt z solą ) wymieniony tylko jeden próg z powogu rdzy ale to wina wcześniejszej obcierki, przebieg 230tyś, spokojnie można nawet teraz spalić gumy, nie jednemu kopara opada jak sie rusza ze świateł, ale o autko było dbane to trzeba przyznać
~andrzej406@gazeta.pl
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
Uważam że samochód który wytrzymuje 660000 jest dobrym samochodem jeśli ktoś dba o niego on mu się odwdżwięczy.Zalecam olej Lotos półsyntetyk.Po 10-ciu latach rdza dała znać o sobie i to bardzo, podłoga od strony pasażera praktycznie odpadła,błotnik tylny tak zardzewiał że nie było do czego doczepić zderzaka.
~wtoma@wp.pl
Sedan 1.6 86KM 63kW
Bardzo dobry stosunek ceny do możliwości pojazdu. Spalanie średnio 7,0 l w trasie można zejść nawet poniżej 6 l. Silnik bardzo elastyczny, ogromny bagażnik i sporo miejsca wewnątrz. Wady to skrzeczące plastiki i drobne usterki. Niskie ceny części zamiennych. Brak poważnych usterek, auto mam od nowości.Wart swojej ceny- polecam
~PiotrS
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
auto bardzo straciło na wartości przez 6 lat i obecnie jest stosunkowo tanie(8-9 tys), po przeróbce na gaz (gaźnik) i po kontroli czy dany egzemplarz posiada układ napędu w dobrym stanie można go kupić bez wahania. Nadwozie nie rdzewieje(ocynk).Wahaczy i tak nie ma sensu wymieniac bo wybijają się po 1/2 roku.
~moonwalker3@poczta.onet.pl
Sedan 1.9 TD 80KM 59kW
Auto znakomite. Znakomity Silnik - 1.9 TDS z intercoolerem - znakomita eleastyczność. Wieśniaki w Golfach TDI oglądają tylne światła. Zawieszenie mogłoby być lepsze ale ogólnie trafiam w drogę. Autko jest dobrze wypasione i mimo wieku 9 lat i przebiegu 165 tys. praktycznie jest bezawaryjne. Polecam Torpeda za niewielkie pieniądze.
Dziennik kosztów dla Fiat Tempra Sedan
12,2
10,8
~rusek
Sedan 1.6 86KM 63kW
posiadam to autko niecały tydzień i zmieniłem zdanie o fiatach, autko jest bardzo wygodne, dynamiczne, przestrzenne i wypasione. silnik pracuje równo i cicho. a najlepszym bajerem są cyfrowe zegary które wszystkich zadziwiają:) moja wersja zawiera dużo elektroniki i nie chciałbym żeby doszło do jej awarii:)
Fiat Tempra Sedan