Lista ocen Ford Escort VII Kombi (161) - Silnik

Na liście zabraknie 97 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~michal3281
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Do cichych ten samochód na pewno nie należy, silnik pracuje równo a zwykła mechaniczna turbina powoduje wiele turbo dziur, trzeba się przyzwyczaić/
~damik22
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Dobrze pracujący silnik bez kłopotów - nie brał oleju spoko - na końcu cieżko palił ale jak zapalił to było już cały czas ok - równo pracował i spoko
~Ardryjan
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Silnik pracuje wręcz bardzo dobrze: cichu, równiutko, gdyby nie problemy z instalacja lpg to nie miałbym żadnych zastrzeżeń. Mógłby mieć troche więcej mocy.
~Piotr
Kombi 1.8 TD 70KM 51kW
nie jest najgorzej auto jedzie ale cudów nie ma.za to muszę powiedzieć że dobrze pali dobre świeczki i akumulator i nawet minu 27 stopni nie jest mu grożne
~Marcin2m
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Zaskakująco niskie spalanie LPG, wprawia mnie w dobry humor. Ogólnie elastycznyść silnika określiłbym jako wystarczający, bez rewelacji.
~qazek
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
Niezwykle dynamiczny 115 KM 16 V robi swoje. pomimo dużego przebiegu nadal sprawuje się rewelacyjnie. Myśle że wytrzyma bez remontu do 500 000 tys km.
~nobody
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
na zimno silnik troche głośnawy, ale naszczeście w fordziku jest nie zgorsze radyjko, wiec da sie zyc:) im dluzej sie jedzie tym lepiej. taka prawda.
~hmm
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Troche glosny jak na diesla, glosnosc porownywalna z golfem 2 1.6D. Elastycznosc przyzwoita biorac pod uwage mase auta (Combi) chociaz czasami czuc turbodziure
~Ramzes
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Samochód mam od początku i nie musiałem nic z silnikiem robić. Teraz po 200 tyś powininem wymienić świece i kable.
Dziennik kosztów dla Ford Escort VII Kombi
6,7
10,5
10,2
~parker80
Kombi 1.8 TD 70KM 51kW
pasek rozrządu zerwał się mi raz poprzedniemu właścicielowi też raz zero kultury pracy elastyczność do kitu ...
Ford Escort VII Kombi