Lista ocen Ford Escort VII Kombi (161) - Silnik

Na liście zabraknie 97 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sajmonsen@epost.no
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Silnik pokazuje co w nim drzemie dopiero po 2500 obr., wczesniej nic specjalnego, a "na zimno" bardzo slaby i głosny
~Michu
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Całkiem niexle się spisuje przy wyprzedzaniu na wysokich prędkościach. Troche zagłośno chodzi na wysokich odrotach
~Rafał
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
bardzo elastyczny, odpowiedni do masy auta, na wolnych obrotach chodzi trochę jak wysokoprężny, ale to jest fajne;
~Blaise
Kombi 1.8 D 60KM 44kW
Trudno uznać go za tytana szybkości, ale nie jest wybitnie głośny, chodzi równo i szybko się rozgrzewa.
~czajnik
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Silnik to najmocniejszy punkt tego auta. Absolutnie bezawaryjny, wytrzymały, ekonomiczny i mocny.
~xtonyx
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Bez szału, ale ujdzie. Jak na samochód z tego okresu całkiem przyzwoita dynamika i elastyczność.
~unobrevo
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Silnik jak jest rozgrzany ma bardzo dobrze przyspieszenie a do tego jest ekonomiczny.
~arpe
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
najbardziej elastyczny nie-diesel jakim jeździłem (ale patrz: spalanie), po 300kkm pracuje jak nowy
~m_byrdy@o2.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Nie narzekam, jeździ się raczej dobrze, jedyne co mnie drażni, to słabe przyspieszenie.
~MARCINN
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
NAJMOCNIEJSZA STRONA AUTA ZARAZ PO ZAWIESZENIU - SPALANIE +ELASTYCZNOŚĆ , OSIĄGI, CICHY I ZRYWNY JA NA 90 KM
Ford Escort VII Kombi