Lista ocen Ford Escort VII (617) - Całokształt

Na liście zabraknie 561 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~szczecinek
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
jedynym mankamentem jest duze ,bardzo duzy apetyt na paliwo misto krutkie dystansy 9l lato /12,5l zima trasa 6/ do 7 litrow na 100 km ************************** wysoka bezawaryjna praca przyjemna jazda (miekie zawieszenie, cicha praca) stosunkowo małe przyspieszenie jak na zuzycie paliwa samochod dla spokojnych kierowców,
~p.przewlocki@aster.pl
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Szybki, wygodny, komfortowy wóz, nie pozbawiony wad. Sporo pali, ale nie rzuca się za nadto w oczy. Porównując go do Alfy 33 1700 8V 4X4, Marei 1600 16V i Marei 1900 JTD, jest autem wartym swojej ceny - zarówno w kategorii osiągów, bezpieczeństwa (w moim tylko 1 poduszka oraz ABS) i awaryjności (w fiatach bardzo szybko padało zawieszenie).
~mmazur@cefarm-szczecin.com.pl
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
auto jest fajne, ale autoryzowani dealerzy to jakieś ogromne nieporozumienie. dramat. oddałem auto w szczecinie w bemo motors. malowanie drzwi. oddano auto dwukolorowe (mój escort to metalik). ale najgorsze jest to, że próbowano mi je wcisnąć chcociaż mieli świadomość że źle jest zrobione, co potwierdził wprost potem zawołany przez nich lakiernik
~Krynio
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
po pierwsze ceny są jego plusem. jadąc masz poczucie, że Cię dowiezie gdzie planujesz a jeżeli masz jeszcze pełne wyposażenie łącznie z podgrzewanymi lusterkami, szybą tylnią i przednią, elek. regul. fotela abs´em, wsp. kier i klimą... czego więcej oczekiwać za te pieniądze. Zadbany z niskim przebiegiem i wyposażeniem może służyć długo.
~tomasz.macha@wp.pl
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Ogólnie auto jest dobre jeśli chodzi o stosunek jego ceny do funkcjonalności, wygody i wyposażenie tyle tylko, że mój escort dużo pali: średnio 9-9,5 litra/100 km (trochę maiasta i poza miastem z predkością do 120km/h). Minimalne zużycie w trasie jakie uzyskałem to 8,7 a maksymalne 12,5 na autostradzie z prędkością maksymalną z Wrocławia do Opola.
~Marcin
Sedan 1.6i 90KM 66kW
Samochód jak na swoja klasę przyzwoity dość komfortowy z stosunkowo dużą ilością miejsca jak na tą klasę. rdza jego wróg i z tego powodu za chwile zniknie z naszych dróg. Mój był kupiony od pierwszego właściciela który po 20 latach wrócił z samochodem z Włoch do POLSKI, rdza była znikoma i to zadecydowało o zakupie tego samochodu.
~mistrz
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
auto jest dynamiczne jak na diesla juz wiele razy wyprzedzalem inne nowsze samochody ale jest to wina tylko wspanialego silnika jest to auto dobre na dlugie trasy gdyz tylko wtedy silnik jest ekonomiczy oprocz silnika ten samochod nie ma mocnych punktow jest przecietny chetnie zamienilbym go na glofa albo passata
~Tomasz
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Aut na rynku wiele więc jest z czego przebierać. Za naprawdę niewielkie pieniążki można trafić solidne i użyteczne auto. Co do wersji wyposażenia to tylko \"Helmuty\" wiedzą o co im chodziło. Ja mam 2 poduszki, szyber, wspomaganie, koła 14\",perłowy lakier, radyjko TOP a nieregulowaną kierownicę i siedzenie kierowcy.
~SKR
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Auto robi bardzo pozytywne wrazenia, jezeli sie o niego dba i troszczy, to nie bedzie z nim problemow. W tej kategorii cenowej pewnie nic lepszego nie znajdziecie, duzo miejsca w srodku, dobry standard wykonczenia. Tylko silnik 1.3 przy tej masie troche za slaby, poszalec nie mozna, ale jak juz sie rozbuja to jest OK :)
~N.
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Całokształt wypada przeciętnie, za dużo pali, bierze olej, pełno drobnych usterek, a jak coś większego walnie to spore kwoty. Z drugiej strony ładnie wygląda, jest przestrzenny spory, samochód rodzinny, ma przyśpieszenie, lekki + 90km + oryginalne świece i kable motorcrafta dają powera. Samochód wypada przeciętnie.