Lista ocen Ford Escort VII (617) - Całokształt

Na liście zabraknie 561 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bard
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Z samochodu jestem zadowolony, gdyby nie "pierdółki", trochę za duże spalanie i brak mocy to powiedział bym że nawet bardzo. Następnym razem kupiłbym jednak bogatszą wersję z nieco większym silnikiem (1.6 lub 1.8) - zużycie paliwa podobne, jedynie ubezpieczenie i niektóre części nieco droższe. Ogólnie rzecz biorąć - Escorta polecam!
~grucha88@gmail.com
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Jest to przecietny samochodzi dla malej rodziny. Koszty naprawy naprawde nie duze :). Oczywiscie tylko made in Germany :). Malo osczedny ale wszystko zwraca sie w warsztacie. Czesto wystepuje z 2x Airbag. Jest to ciekawa propozycja za bardzo nie duza cene. Escorcika z 1995 z 1.4 z gazem mozna wyrwac juz za 4000 zl.
~Tomasz
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Super auto dla rodziny. mam też VW golfa 96 jednak nie moge go nawet porównywać gdyż ocene awaryjności to mogłbym długa wymieniac tego Golfa. Są fanatycy którze uwazaja ze VW sa swietnymi samochodami ja tak nie uwazam. Samochód jak samochó dobry dopóki si e nie popsuje. Mnie FORD NIGDY NIE ZAWIÓDŁ dlateo POLECAM
~Rafał
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Samochód kupiony z przebiegiem ~65tys.km po kilkunastomiesięcznej eksploatacji; mimo wspomnianych uwag jestem z niego zadowolony, jest dość ekonomiczny, wystarczająco pakowny, jeździ jak wół roboczy dając przy tym trochę frajdy gdy się nieco pofolguje; a do tego wygląda dość skromnie, co dla mnie jest zaletą;
~robert_frankowski@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Ten samochód sprawdził się jako służbowo-prywatny, duzo ciągałem przyczepę z dobrym obciążeniem. 170 tys - po drodze bębny z tyłu, tarcze z przodu, uszczelniacz przy maglownicy, czujnik temperatury, tłumik środkowy i końcowy i to wszystko!!! Bez przyczepy daję mu czadu, nie jeżdżę po emerycku! Mógłby mieć trochę więcej mocy.
~jzik@wp.pl
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Ogólnie z samochodu jestem zadowolony. Jeżdżę nim ponad 6 lat i przejechałem ponad 110 tyś. km. Byłem nim kilka razy na wczasach za granicą, robiłem po 3-4 tyś. km. i nie miałem z nim problemów. Gdyby nie to że bierze dużo oleju i musiałem wymienić cały rozrząd to mogłbym powiedzieć że to całkiem porządne auto w tej klasie.
~bartek74@poczta.fm
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Potrzebowaliśmy kombiaka ze względu na gabaryty i pojemność. Mając 2 dzieci na raz (bliżniaki) optymalnym rozwiązaniem było kupno takiego auta. Spełnia nasze potrzeby jak na razie. Minusem jest wygórowane spalanie, choć na kombi nie jest tak żle. Sumując, plusów jest więcej. Usterek niet, tylko lać gazu i jeżdzić.
~peter_krakowski@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Przy krotkich przelozeniach skrzyni biegow, przy silniku 16v 1.6, ktory ma ponad 90 KM wychodzi, ze ma gdzies 110 KM. Swiatla? Bez problemowy start, wyprzedzanie doskonale, przyspieszenie, swietnie trzyma sie drogi - taki niepozorny, niektorzy moga go traktowac lekcewazaco, a to jest istny diabel (pod maska...:)
~workbox2@wp.pl
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Wygodny, obszerny jak na kompakt 1997 , jeździ jak po szynach, dobre materiały - dalej wyglądają porządnie. Szybki (do 185km/h na autostr), oszczędny - śrenie spalanie ze 100.000 km ok. 6,3l/100, powtarzam średnie. W zasadzie nigdy nie wziął więcej niż 7,0 l/100 w poszcz tankowaniach. Biegi zmienia się paluszkiem.
~krasek82
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
Jest to samochód za nieduże pieniądze dość tani w eksploatacji i przynajmniej jeśli chodzi o mój egzemplarz praktycznie bezawaryjny , jedynie blacha pozostawia wiele do życzenia, musiałem już zrobić tylny lewy błotnik i podłużnice z tyłu na łączną kwotę 800zł (trochę po znajomości ;-) )