Lista ocen Ford Escort VII (617) - Całokształt

Na liście zabraknie 561 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Darecki praporscik@poczta.onet.pl
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
fajne autko,tanie przy zakupie i nie sprawiające większych problemów.Serwisy Forda są koszmarnie drogie ale przy tej generacji aut starczy sprytny mechanik a i części można znależć niedrogie.Silnik 1.3 jak na tę mase jest za słaby ale wystarczy do sprawnej jazdy bez szaleństw.Pojemny bagażnik i dużo miejsca w środku to jego atuty,poza tym prawie same plusy.
~emvelmuszka
Kombi 1.8 D 60KM 44kW
Zawsze chciałem mieć Escorta jako swoje pierwsze autko, i bardzo jestem z tego powodu zadowolony! Jeśli macie zamiar jezdzić jak wariaty, to z dala od tego Fordzika, nie jesteście go Warci.. macie swoje Golfy, możecie je drzeć..:) Dla spokojnego kierowcy ceniącego sobie wzajemność Fordzik ani myśli sie buntować, bardzo dobrze służy, polecam!:)
~forfiter4
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Ford Escort Kombi po liftingu to naprawdę fajne i sympatyczne autko dla kogoś, kto ma 3/4 os. rodzinę i nie ma za dużego budżetu, a szuka samochodu który go nie będzie zawodził. Owszem, auto ma wiele wad, ale także wiele plusów. Sprawdza się ( zwykle ) przy dłuższych, jak i krótszych trasach. Ogromny bagażnik, niska cena i korozja. Ujdzie ! :)
~dkr
Hatchback 1.8 TD 90KM 66kW
Auto jest tanie, i kupując je trzeba mieć świadomośc tego że nigdy tak naprawdę nie będzie ono w 100% sprawne. Zawsze coś się znajdzie, i albo będziesz z tym \"żyć\", albo będziesz się denerwować. Escort jest zdecydowanie gorszym samochodem od Mondeo - mimo zastosowania podobnych komponentów, montaż tamtych samochodów i ich jakość jest o wiele wyższa.
~kamil-bw
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
blacharka do bani gnijonce łonczenia blach pod nogami pasarzera jak i kierowcy oraz złe razwiązanie uszczelnień drzwi /wiecznie masa brudu na progach,nadprorzach, wczasie wsiadania karzdy wsiadający bezwiednie upaćka sobie płaszcz lub kurtke no i normalna żecz jak w samochodach tej generacji niezalerznie od marki rdzewiejonce tylne nadkola i nadprorza
~tomas
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Dla mnie jak za tą cenę rewelka, poza tym że w 90%poruszam się po mieście i spalanie jest za duże. Jeżeli chodzi o sprzedaż to katastrofa!!!!!!!! Kompletny brak zainteresowania (może wina leży po stronie pojemności silnika bo prawdą jest że nie jest to auto wyścigowe) Polecam osobą z przewagą jazdy na dłuższych dystansach nie po mieście!!!!!!!!
~Kacper1985
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Mimo, że utrzymanie i części kosztowały mnie troche wymieniałem tylko rzeczy, które tego wymagały. Zawieszenie, tarcze, łożyska, bębny, sprzęgło pozostałe elementy praktycznie działały i nie miałem żadnych problemów. Polecam Escorta dla osób mających mniej funduszy szukających taniego samochodu. Długo nie da się jęździć bo prędzej czy później zje go rdza :)
~Mitsu
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Samochód swoją legendę buduje na niezawodności w wielu sytuacjach...Oprucz masy usterek niech ktoś spróbuje sobie pojezdzić nim na utwardzonych drogach na sucho lub po niewielkim deszczu lub dodać sobie do tego wjazd pod górę to zaczyna się tragedia.Zachowuje się jak wielki cięzki czołg walczący w mieście...staje się bezbronny i bezuzyteczny
~WieSiu
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
auto za te pieniadze jest bardzo fajne,zwlaszcza jak jest dobrze wyposazone. Mozna spokojnie trafic TD z klima i z prawie pelna elektryka. Polecam GHIA, pare ciekawych dodatkow ktore wyrozni to auto z tlumu. Narazie nie mam zamiaru zamieniac na inne,bo jestem z tego zadowolony i poki nic sie nie bedzie dzialo raczej bede nim dalej jezdzil,bo mi sie podoba.
~Krychol
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Świetny samochód na co dzień. Wygodny, przestronny i w miarę ekonomiczny. Silnik 1.3 jest do niego za mały, ale i tak da się jeździć. Jeśli oczekujesz od samochodu, że zawiezie Cię z pkt. A do B w miarę tanio, wygodnie i się po drodze nie zepsuje, to jest to wóz dla Ciebie. Ma coś z amerykańskiej limuzyny, ale spalania nie liczy się w galonach ;)