Lista ocen Ford Escort VII (617) - Całokształt

Na liście zabraknie 561 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojtek
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Podsumowując: Auto lubi jak się o nie dba, zresztą tylko nie to. Ja nie mam żadnych przykrych doświadczeń z tym samochodem leje PB i jeżdzę bezawaryjnie już 4 rok, a poprzednie 8 lat jeździli nim rodzice. Nie polecam auta do jazdy w mieście,raz że dużo pali, dwa długi przełożenia skrzyni osłabiają dynamikę i sprawiają problem przy dobraniu odpowiedniego przełożenia. Na trasę auto idealne.
~mateuszz26@o2.pl
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Auto Godne polecenia jest wygodne i przestronne. nie zostaje w tyle poniewaz ma dobra dynamike. mi na razie nie rdzewieje moze troszke tylna klapa. Jeżeli nie zalożymy gazu ten silnik tego nie znosi to bedziemy sie cieszyc tym autem. ogólna ocena na 4 ale trwalosc zawieszenia zasluguje na mierna 3.polecam młodym rodzina i wszystkim ktorzy maja malo pieniedzy i nie potrzebuja auta do szpanu.
~wiledi
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Jeśli się zadba o autko naprawdę potrafi się odwdzięczyć. Problemy z rdzą są znikome, jeśli się zadba o karoserię. Typowe nadkola, progi i podłużnice powinny być dobrze zabezpieczone to nie będą się szybko psuć. Pozostałe części wnętrza wykonane są z dobrych materiałów, nie niszczą się nawet po 13 latach użytkowania auta, nie blakną, nie piszczą itd. Ogólnie bardzo chwalę sobie tego mojego Fordzika
~Lechu
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Uważam że Escort Cabrio to dobry wybór. Podoba mi się jego stylistyka, jest całkiem wygodny nawet na dalszych trasach. Ma trochę wad, ale generalnie go bardzo polubiłem. Przestronny, pewny, ciągle jeszcze ładnie wygląda - ma naprawdę sporo zalet. Poza tym blachy (odpukać) nie sypią mi się wcale, elektryka na razie działa sprawnie, dodatkowego wyposażenia jest w kit -uważam że to był dobry zakup.
~Tom
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Niezawodne auto którym jezdze ponad 30tys/rok. Koszty napraw lub wymiany elementów które się po prostu zużywają są śmieszne (jak dam 500 rocznie to bylo coś poważnego (w tym roku tarcze z przodu, i przegub - rozwalilem manżetę i nie zauwazylem.) Natomiast jezdilem i wygodniejszymi i lepszymi autami stad tylko 4.Tylko ze w zyciu bym nie zamienil swojego kombi na te inne - ze wzgledu na koszty
~pawel_przybyla@op.pl
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Minusami sa: zuzycie paliwa, wsteczny bieg, twarde zawieszenie i zamarzajacy zamek od strony kierowcy. Te minusy naprawde troche nagialem bo w rzeczywistosci jedynie paliwo jest niuansem psujacym doskonale wrazenie... Plusy: wyglad zewnetrzny, swietnie wykonane wnetrze, SILNIK !!!, stabilnosc, dobre swiatla auta ( wszystko widac ), bezpieczny tyl, miejsce dla pasazerow i ogolne wrazenia dalbym 9/10 !!!
~p.sepiol@tryg.pl
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Gdyby nie te wyżej wspomniane problemy byłaby 5. Bałem się tego autka biorąc pod uwagę komentarze innych użytkowników Escortów. Nie jest tak żle aczkolwiek drugi raz nie zdecydowłbym sie na zakup Forda. Potrzebowaliśmy czegoś w kombi w rozsądnej cenie ze względu na urodziny bliżniaków. Jak dotąd spełnia swoje zadanie całkiem przyzwoicie. Zobaczymy jak przeżyje nadchodzącą zime?
~leon_z_dzialek@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
przesiadłem się ze starszegoi modelu a przedtem miałem malucha. do malucha nie porównuje bo nie ma sensu choć marzę o takim spalaniu. poprzedni escort miał wyżej zawieszenie ale palił w mieście 2 l wiecej. Obecny ma klime wspomaganie i "poduchy" a zapłaciłem w sumie za niego mało. ludzie wolą VW choć w środku są toporne. Serwis jest drogi ale umiem kupić tanio oryginalne nowe części a naprawiam sam
~STS-COM
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
JESTEM BARDZO ZADOWOLONY KUPILEM GO UZYWANEGO PRZY PRZEBIEGU 109 TYS. ZROBILEM NIM JUZ PONAD 65 TYS. W NIECALY ROK WYMIENIALEM SAME RZECZY EKSPLOATACYJNE, PASEK ROZRZADU I KLINOWY OD NOWOSCI DOPIERO TERAZ ZDECYDOWALEM SIE NA WYMIANE, NAPRAWDE DOBRE AUTO NAWET JAK COS SIE ZEPSUJE JEDZIE DALEJ :), JEZDZE CALY CZAS NA GAZIE W ZIMIE PALI BEZ PROBLEMU NAWET BEZ BENZYNY !!!
~ANDRZEJ 32l
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
samochód ford escort 1,6 16v Ghia,1998 r posiadam od roku jestem 2 właścicielem,nie mam z nim zadnych problemów ale może to tylko dlatego że nie był zrobiony w PŁOŃSKU, a Niemczech,samochód przestronny ,bardzo duży bagaznik (na wakacje spakuje się 4 os,rodzina) koszty utrzymania nie zbyt wygórowane ,A KOMFORT PODRÓŻOWANIA WDALEKIE TRASY DOBRY JA W WAKACJE ZROBIŁEM 3 TYS, KM