Lista ocen Ford Fiesta III 1.3 KAT 60KM 44kW 1991-1997 (137)

~fracek5@op.pl
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Nie ma co narzekać maluchem nie jeżdżę, a na mercedesa jeszcze mnie niestać. A sprzedać raczej nie sprzedam tylko przyszłej małżonce oddam lub mamie.
~keller
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Bardzo fajne uatko. Najbardziej należy przy kupnie zwrócić uwage na stan blacharki bo jest to najsłabszy punkt tego samochodu. Jeżeli jednak auto bedzie odpowiednio zadbane i na bierząco konserwowane nie będzie stwarzało większych problemów i posłóży wiele lat.
3,2
~v
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
moje pierwsze wlasne auto, ktore nigdy nie zawiodlo mnie w trasie. a bylo 3x na wyspach, w tym raz w pn.szkocji
3,8
~Kamias
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Auto kupiłem w Niemczech od drugiego właściciela. Trochę przepłaciłem. Po roku eksploatacji nie żałuję jednak tej decyzji. W momencie zakupu Fiesta miała 61 tys km (!) przebiegu-posiadam książki serwisowe. Przez rok przejechałem 30 tys km. Byłem w górach, nad morzem i zawsze dojechałem bez problemu. Do tego przy instalacji LPG i spalaniu Fiesty moje podróze są naprawdę tanie.
4,1
~ak-47
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
ogólnie auto potrafi dać frajde z jazdy pozatym w tych pieniądzach jest ono rozsądnym zakupem, zwłaszcza gdy sie go użytkuje jako drugi samochud do jazdy na krotkich trasach bez większych bagaży
~mmajdanski
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Auto ekonomiczne, raczej mało awarii (dopiero 5 m-cy użytkowania). Polecam do spokojnej jazdy.
4,1
~gszymon
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Skoro to jest prze zemnie kupiony, zarobiony, oszczędzony znaleziony i wybrany samochód no to musi być doby. :-)
~AaLeX brzenk@poczta.onet.pl
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Bardzo wdzieczny samochodzik ktory lubi kierowce i chce byc lubianym. Ma kilka wad jak kazde autko ale sa to wady wynikajace glownie z wieku konstrukcji. Zadbany i traktowany z szacunkiem wrozy dluga bezawaryjna eksploatacje.
~KingKong
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Dzwięk pracy bardziej przypomina Diesla niż benzynę ale co poradzić. Silnik nie jest dynamiczny, nie lubi wysokich obrotów. Jeśli sie człowiek postara to można tym jechać 160 km/h ale powyzej 100 nie jest przyjemnie, za głośno. (Silnik)
~pioter77
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Autko godne polecenia dla poczatkujacych i jezdzacych glownie po miescie. po przejechaniu 36000 km zadnych powazniejszych usterek tylko kilka drobiazgow.komfort jazdy calkiem niezly wiec czego wiecej chciec za taka cene. ps. ile ten samocho ma zrobione km nie wie nikt bo licznik jest tylko do 100000 wiec moze byc 167 albo 267 a moze 567 tys km