Lista ocen Ford Focus I Kombi (244) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 325 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~muchomorek
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
nie jestem w tym specem ale wydaje mi sie że taki samochód z tym wyposażeniem za 72tys. to dobry zakup. no i ten silniczek:))))
~Andrzej
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Na 6. Mam wersję Comfort X z w zasadzie pełnym wyposażeniem. Konkurenci są po kilka tysięcy drożsi. Uwaga, można się targować.
~andrzej
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
w tym segmencie rynku bezkonkurencyjny. Za te pieniądze nie kupi się tak wyposażonego samochodu z takimi osiągami.
~Al
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Jak go kupowalem to bylo jedno z najtanszych kombi na rynku (oprocz fiata i deuuu), a z jakoscia nie jest beznadziejnie...
~adrian008
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
jak to ford g... wort daj i więc raczej nie wiele warty A ich cena spada tak szybko jak je ruda szarpie
~Paweł
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Myślałem o zakupie innej marki ale chyba zostanę przy Fokusie lub Mondeo. Jak znajdę dobry stan.
~Piotrek
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Idealne auto rodzinne. Nie za drogie, tanie w utrzymaniu, bezawaryjne. Trochę oklepane na drogach ;)
~tomek
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Bardzo fajny samochód za małe pieniądze , nie katowac wymieniac na czas płyny i filtry ... i jeżdzić
~tomekfli
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Doskonały stosunek jakości do ceny. W 2009 roku auto + LPG kosztowało mnie ok 16000 PLN na gotowo.
~Terefere
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Przejechałem 12 tysięcy kilometrów i w tym czasie więcej wydałem na drobne naprawy niż na olej napędowy.
Ford Focus I Kombi