Lista ocen Ford Focus I Kombi (244) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 325 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~michalwro
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Zdecydowanie Focus w tym przedziale cenowym, jeśli chodzi o zakup samochodu, bije konkurencję na głowę- analogiczna sytuacja w przypadku kosztów utrzymania.
~tiri1
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Przy 276kkm nie ma trzaskow w kokpicie i zawiszeniu, wszystko super, gdyby nie te ciągłe (raz w mieciącu to dla mnie ciągle) wizyty u mechaniak...
~wiesław
Kombi 1.8 TDDI 75KM 55kW
Jak na starego grata to super . Osobiście przejechałem ok 75000 i nic ( chyba żeby liczyć żarówkę i kapcia w kole ) Jak na polskie warunki dobry wybór.
~karol
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
auto dość tanie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~Paweł
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Stosunek ceny do jakosci super. Ale ja kupilem od Niemca z garazu 100% bezwypadkowy egzemplarz. Radze nie szukac okazji, bo taka moze sie szybko zemscic.
~markoni_slask
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
zapłaciłem 16.5tyś za fokusa z 2003r., autko ma wszystko co trzeba jest to wersja X100 i powiem ze w tej cenie nic lepszego bym nie znalazł.
~stefix1@wp.pl
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
BDB kompakt w trasy i po mieście, niby taki trochę vanowaty. Dobry stosunek ceny do jakości jak dla mnie b.dobry za tą cenę nie kupi się lepszego kompaktu.
~mihal
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
raczej wyposazenie cena - w X100 full wypas za te pieniadze to swietna oferta - niech konkurenci sprobuja cos takiego zrobicfull wypas
~maniek8@wp.pl
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
nie dostanie się autka za taką cenę z takim silnikiem, klimą, poduszkami, ABS-em, podgrzewaną przednią szybą. Jest na razie bez awaryjny zobaczymy co dalej.
~setariff
Kombi 1.8 TDCi 115KM 85kW
Biorąc pod uwagę, że można go kupić już za 3 tys, definitywnie dobry. Ciężko mi wymyślić godnego rywala za tą kwotę.
Ford Focus I Kombi