Lista ocen Ford Focus I Kombi (244) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 325 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojtek
Kombi 1.8 TDCi 115KM 85kW
Lepszego nie znajdziesz - pod warunkiem że nie kupisz auta poflotowego, albo skatowanego, ale to jak zawsze :)
~JamesonStrife
Kombi 1.8 TDCi 115KM 85kW
samochód w wersji ghia kupiłem za 21tys zł + 2 tys (koszty wymiany płynów, paska, zabezpieczenia przed kradzieżą i oponami zimowymi)
~darek
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Cena w stosunku do jakości bardzo odpowiednia.Oby nie trafić na mocno wyeksplatowanego to lata jazdy przed tobą.
~Slawlak
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Bardzo dobry samochód, niestety cena nowego zbyt wysoka, ale cena 3-latka już bardzo dobra w stosunku do jakości.
~shogel@tlen.pl
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Przeglądy co 15 tys km i nie są aż tak tanie. Jednak jak się o autko dba, to nie sprawia problemów. Dałbym tak 4,5
~autoinwalida@autoinwalida.pl
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Zbyt duża dopłata do silników "diesla"adekwatnie do ekonomii-nieopłacalne. Brak priorytetu ekologii.-dotyczy większości marek.
~krzem
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Dokładnie tak jak w sloganie reklamowym z 1999 roku "Ford Focus - oczekuj więcej". No i więcej oczekiwałem ...
~Mic Mac
Kombi 1.8 TDCi 115KM 85kW
Najlepszy wybór, za takie pieniądze nie dostanie sie nic lepszego w tej klasie. pod każdym względem auto idealne.
~SYTY INOWROCŁAW
Kombi 2.0 i 16V ST170 172KM 127kW
na 90% kupilbym go drugi raz bo nie znalazlem lepszej oferty laczacej osiagi rok i wyposazenie no i najwazniejsze rozsadna cene
~mucha
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Corolla z podobnym wyposazeniem kosztowala jakies 5000 wiecej. Golf i Astra III wychodzily jeszcze drozej. Mam wersje FX Gold kombi.
Ford Focus I Kombi