Lista ocen Ford Focus I Kombi (244) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 325 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kwloch96
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
samochód kupiłem w wersji GHIA za 3000 zł poza centralnym i klimą wszysko było sprawne i bardzo dobrze mi sie nim jezdziło.
~waski_rk
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Auto jest wzorem jakość/cena, oprócz tego wyciszenia, jeżeli komuś to przeszkadza to musi się poważnie zastanowić nad zakupem.
~adam9910
Kombi 1.8 TDDI 75KM 55kW
Jak dla mnie dobrze Auto przywiozłem z Niemiec za dość dobre wtedy pieniądze i nie żałuje zakupu A teraz żal byłoby sprzedać
~Grzegorz Domagała
Kombi 1.8 TDCi 115KM 85kW
Tanio kupiłem ale trochę włożyłem (zawieszenie tył, wtryski, pompa, alternator) i wiem co mam ... to też jest jakiś sposób
~meff
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Prawie idealnie, minusem jest rdza która po 14 latach zaczęła się pojawiać na klapie i drzwiach tylnych od wewnątrz
~sonny11
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Ceny są niskie bo auto ma problemy z korozją i to jest największym minusem tego auta. Jakość jest dość dobra poza karoserią
~kedarrr
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Stosunek jakości do ceny bardzo dobry. Dobre auto w dobrej cenie. Nie przepłacamy jak za niektóre niemieckie \"gwiazdy\"
~mWacko
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Samochód świetnie wykonany a dodatkowo za przyzwoite pieniądze. po tym samochodzie ani myślę patrzeć na VW czy inne wioskowe auta.
~Samantha
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Cena Fordów nie jest wygórowana, a Focusy to naprawdę dobre samochody! Za taką kwotę chyba nikt nie znajdzie lepszego samochodu...
~jasio740wp.pl
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Auto dziesięcioletnie za 13 tysięcy złotych kupione w polskim salonie z udokumentowanym przebiegiem, nic wiecej nie trzeba.
Ford Focus I Kombi