Lista ocen Ford Focus I Kombi (244) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 325 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał mk171@0p.pl
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Samochód 7 lat temu kosztował ok 60000zł z klimą i ze wszystkim,jest to wersja combi.Jest on wystarczająco duży i bezpieczny.Uważam,że za te pieniądze lepszego samochodu nowego się nie znajdzie.
~Smithpl
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
nie mam zastrzezen, Fordy ogolnie nie sa takie drogie, osobiscie kupilem wersje GHIA kombi w TDDI z komputerem pokladowym. W tej cenie nie ma szans na podobny samochod innej marki z takimi dodatkami.
~maniek@ds.kom.pl
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Kupowałem go nowego w salonie chyba w mało ciekawym momencie. Dwa miesiące później zapłacił bym o ok 5 tys mniej. Wprowadzono wtedy promocje. Dla mnie nie był tani i oczekiwałem za tą ceną trochę więcej.
~Andriu1984
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Nie wiem jak ksxtaltowala sie cena autka jak bylo nowe, jednak obecnie zadbane egzemplarze mozna dostac juz od 5-6 tys. Zlotych a przy tej niezawodnosci naprawde warto.
~Marek191
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Cena zakupu bardzo atrakcyjna jak za wyposażenie i komfort. Taniej o kilka tysięcy od innych tej klasy ( np. GOLF KOMBI). Nowoczesne bezpieczne i komfortowe autko.
~robnowak@poczta.fm
Kombi 1.8 TDCi 115KM 85kW
Kupiony na wyprzedaży rocznika 2005 - więc cena nieco korzystniejsza. można dodatkowo negocjować. W porównaniu z innymi (nowymi) samochodami w tej klasie - bezkonkurencyjny.
~Gregosh
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Gdyby brać pod uwagę tylko moje doświadczenie - jakość fatalna. Z Fiatem było mniej problemów. Inna sprawa, że poprzedni właściciel musiał katować ten samochód niemiłosiernie.
~sinn.fein@gazeta.pl
Kombi 1.8 TDCi 115KM 85kW
Dalem za niego 64k PLN, z pelnym wyposazeniem, kombi. Dzis taki kosztuje juz 70k, a w niemczech 19k EUR. Na konkurencyjne autko trzeba wylozyc dobre 10k PLN wiecej.
~marceloo
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Za te pieniądze kosztuje co porównywalna konkurencja. Wyposażenie, niezawodność, koszty utrzymania i właściwości jezdne, za tą cenę są dobre.
Dziennik kosztów dla Ford Focus I Kombi
6,3
~Darek
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Auto jest tańsze od odpowiednika z grupy VW/Audi. Jednak części są stosunkowo tanie. Różnica wynika chyba ze słabszej jakości blachy w Fordach.
Ford Focus I Kombi