Lista ocen Ford Focus II Hatchback 5d (268) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 228 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
Hatchback 5d 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
Nie jest źle. Wnętrze wygląda całkiem fajnie duzo przyejmniej niz w siermiężnym GolfieV - jakość matreiałów mogłaby byc lepsza.
~LukaszS
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Zamki w zimę się psują, zamek maski bez względu na pogodę, zamek tylni ze względu na dziadowski układ mikro styku.
~Focusello
Hatchback 5d 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Za kilka dni strzeli mi 50 tysięcy kilometrów i w samochodzie nie wydarzyło się NIC. Standardowe przeglądy i nic więcej.
~mcold
Hatchback 5d 1.6 Duratec Ti-VCT 115KM 85kW
Wymienili na gwarancji tylne lampy zespołowe, bo zachodziły rosą. Podobno wada fabryczna. Poza tym odpukać nic więcej się nie działo.
~neon2909@wp.pl
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Nie miałem żadnych usterek. To mój drugi ford i wbrew powszechnym opinią mam bardzo dobre zdanie o tej marce.
~Artur79
Hatchback 5d 1.6 Duratec 100KM 74kW
Coś tam lekko skrzypi od mocowania pasa, trochę w kokpicie, ideału nie ma, na szczęście jest tak tylko na wybojach.
~LOLEK
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi DPF 109KM 80kW
Lakier jest do kitu. Jeżeli nie masz chlapaczy z przodu do kamyczki wybiją tabie lakier i rdza ruszy na podbój nadkoli.
~jim
Hatchback 5d 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
narazie brak uwag... szykuje sie cos w zawieszeniu, ale to zwykla eksploatacja... troche za szybko pali zarowki...
~tomek spidertz@wp.pl
Hatchback 5d 1.6 Duratec 100KM 74kW
Głupstwa psują całokształt. Dziwne zachwania wskaźników - chwilowe skoki wszystkich wskazówek - serwis nie potrafi tego zlokalizowac
Dziennik kosztów dla Ford Focus II Hatchback 5d
6,2
8,7
10,6
~arek9
Hatchback 5d 1.6 Duratec 100KM 74kW
jedynie lekkie, (aczkolwiek denerwująće) skrzypienie w słupkach na wysokości mechanizmu pasów bezpieczeństwa (prawie przy samym uchu)
Ford Focus II Hatchback 5d