Lista ocen Ford Focus II Hatchback 5d (268) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 228 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~polo
Hatchback 5d 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
po przejechaniu kilku tysięcy po polskich drogach 5- drzwi zaczęły trzeszczeć na nierównościach. Po wizycie w serwisie i doręceniu dwóch śróbek problem zniknął (oczywiście nieodpłatnie w ramach gwarancji)
~Piotr
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Na gwarancji wymieniono: 1.szyba tylna - nie grzała, 2.pompa wspomagania - głosna praca, 3.rura intercoolera - nie wiem dlaczego ? 4.uszczelnienie lamp tylnych - parowały, woda lała sie do bagaznika.
~tomoho
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi DPF 109KM 80kW
mam go na gwarancji!!!! popsuł sie elektomagnes od klapy dobrze,że z kluczyka można otworzyc, łożysko napinacza paska do wymiany na gwarancji,trzeszcąca klapa wszytko naprawiają w serwisie
~radmol
Hatchback 5d 1.6 Duratec 100KM 74kW
Tragedii nie ma ale tak jak wcześniej pisałem - w japończykach drobnych usterek nie było wcale. Tutaj nadal pozostaje nierozwiązana zagadka szarpiącego silnika.
~Webler
Hatchback 5d 1.6 Duratec 100KM 74kW
Bez przerwy coś. To wypadnie sobie lampka z podsufitki, to odpadnie migacz, przestaną działać wycieraczki albo kierunkowskazy. Poważniejsze sprawy jeszcze przede mną.
~WS Focus 2
Hatchback 5d 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Stosunkowo często palące się żarówki przód oraz odpryski lakieru tylnej klapy oraz błotnika. Małe ogniska które są tanie do usunięcia ale są irytujące i psują obraz samochodu.
~RYSIEK :)
Hatchback 5d 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Przecieki wody do wnętrza, czarny dym przy przyspieszaniu, koło dwumasowe, nie miałem gorzej wykonanego i spasownego auta, materiały do produkcji najniższej jakości, korozja DRAMAT
~Ene22
Hatchback 5d 1.6 Duratec 100KM 74kW
Bez większych zastrzeżeń choć jakość mam tendencję to zaczepiania nogawką o dolną maskownicę fotela kierowcy i już dwa razy kleiłem zaczep (tandetny plastik ułamał się).
~WS Focus
Hatchback 5d 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Na razie dobrze, ale posiadam ten samochód stosunkowo niedługo. Zweryfikuję tą ocenę, ale poprzedni właściciel nie narzekał na ten samochód, wbrew chodzącym opiniom.
~noel
Hatchback 5d 1.6 Duratec 100KM 74kW
Po 120.000 km jedyny problem jaki się pojawił i to już na początku współpracy to awaria akumulatora (wymieniony na gwarancji). Po za tym po prostu perfekcyjne auto.
Ford Focus II Hatchback 5d