Lista ocen Ford Focus II Hatchback 5d (268) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 228 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~M.
Hatchback 5d 1.6 Duratec 100KM 74kW
Zgrzytające uszczelki drzwiowe - bylem w serwisie i czesc aut powinna miec je od razu wymienione - wiedza o problemie i nie ma gadania , od reki sie umaiwają na wymianę.
~marek_radecki
Hatchback 5d 2.5 Duratec ST 225KM 165kW
Niecały rok korzystania i żadnych usterek poza zagadkowym wyłączaniem się klimatyzacji przy długi chłodzeniu. Po dłuższym czasie będę mógł powiedzieć więcej.
~MarcinS
Hatchback 5d 1.6 Duratec 100KM 74kW
Może uszczelka pokrywy pod zaworami 100zł wymiana. Reszta to poprawianie błędów po poprzednim właścicielu. Na razie samochód nie sprawia problemów.
~stello
Hatchback 5d 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
w tym aucie po blisko roku nic,w poprzednim 1.8 tdci kombi przez 6 lat alternator i jeszcze poprzednim 1.8tddi kombi łączniki stabilizatorów
~Johann91
Hatchback 5d 1.6 Duratec Ti-VCT 115KM 85kW
Kuna przegryzła przewody układu chłodzenia i silnik się zagotował, ale to nie wina samochodu tylko tego futrzaka. Przepalony silnik przednich wycieraczek.
~luzik
Hatchback 5d 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
Często przepalają się żarówki, ale ten typ tak podobno ma. Ponadto ostatnio coś się stało z głośnikiem w tylnych drzwiach - wymienione na trochę lepsze
~Roberto
Hatchback 5d 1.6 Duratec 100KM 74kW
Na razie nic ! auto serwisowane regularnie przez poprzedniego właściciela w ASO. Ja przejechałem na razie 5000 km i nic. Oby tak dalej !
~Waldemar
Hatchback 5d 1.6 Duratec Ti-VCT 115KM 85kW
stuki podczas jazdy w okolicach mechanizmu pasa bezpieczeństwa kierowcy. Serwis nie poradził sobie z tą usterką podczas przeglądów na gwarancji
Hatchback 5d 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Zaczyna mi działać trochę na nerwy lekko tłukąca się roleta od bagażnika, ale podziękujmy za to budowniczym dróg. Poza tym bez zastrzeżeń
~marekg@epf.pl
Hatchback 5d 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Narazie skrzeczy centralny zamek przy zamykaniu, źle amontowany podłokietnik ale poprawiłem we własnym zakresie, pozatym OK ale to dopiero 19 000km
Ford Focus II Hatchback 5d