Lista ocen Ford Focus II Hatchback 5d (268) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 228 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dersano
Hatchback 5d 2.0 Duratorq TDCi DPF 110KM 81kW
Kupiłem z przebiegiem 47000 3 razy wymieniałem żarówki świateł mijania - procedura bardzo prosta. [już nie pamiętam ile razy wymieniałem te nieszczęsne żarówki]
~oz
Hatchback 5d 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
nie miałem jeszcze większej awari poza zesunięciem się przewodu powrotu bezyny i zalaniu innych przewodów gdzie przez to auto straciło moc ale po wymianie wężyków wszysko ok
~zjk@op.pl
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
cos brzdeka przy wyzszej predkosci (poruszane oplywajacym powietrzem) gdzies w okolicach maski lub blotnika i nie moge zlokalizowac co... ktos ma pomysl co to? jesli tak pisac na maila
~Lancer1990
Hatchback 5d 1.6 Duratec Ti-VCT 115KM 85kW
Padły styki od klapy bagażnika i były problemy z zamykaniem go oraz czasami troszkę wariuje czujnik parkowania umieszczony po lewej stronie samochodu (Głównie zimą).
~Lucek
Hatchback 5d 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
kilka drobnych rzeczy, ale drażniących. Piszcząca uszzcelka okna, słabe radio-gubi stacje ( albo takie już jest albo nienaprawialne ), coś stuka pod szybą, nikt nie wie co.
~Bartek
Hatchback 5d 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
plastiki kiepsko spasowane, jakość plastików mi nie przeszkadza tylko to spasowanie, na naszych \"pięknych\" drogach słychać trzeszczenie. Można dostać białej gorączki.
~SKIBA
Hatchback 5d 1.6 Duratec Ti-VCT 115KM 85kW
Już przy odbiorze auta z salonu był problem z domykaniem klapy bagażnika. Trzeba zrobić to dosyć mocno. Podobny problem ale w mniejszej skali mam z drzwiami kierowcy
~jak 21
Hatchback 5d 1.6 Duratec 100KM 74kW
Jednak trochę trzeszczy: w dzwiach kierowcy,wokól radia, fotel kierowcy, sporadycznie niezidentyfikowane dzwięki . NIE wiem jak to będzie przy większym przebiegu.
~shq
Hatchback 5d 1.6 Duratec Ti-VCT 115KM 85kW
Nieraz delikatnie słychać tylą półkę. No i nie odnalazłem w komputerze opcji przełączania trybów wspomagania układu kierowniczego - w tym tygodniu jadę do serwisu.
Dziennik kosztów dla Ford Focus II Hatchback 5d
6,2
8,7
10,6
~Artpe
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
jak dotąd nic się (odpukać ) nie popsuło,ale hałasują plastiki od regulacji pasów na słupkach bocznych. Ciężko zamykają się drzwi kierowcy od środka... może to wina uszczelek?
Ford Focus II Hatchback 5d