Lista ocen Ford Focus II Hatchback 5d 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW 2004-2011 (22) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~artur_pietrzak
Hatchback 5d 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
Tutaj bardzo dużą rolę grają grzane fotele. Bez tego bajeru diesel jak diesel - chwilę mu zejdzie nim się nagrzeje. Myślę, że podgrzewane fotele to powinien być standard w dieslu. Klima działa sprawnie i skutecznie aczkolwiek najlepiej w trybie automatycznym, w manualnym po spowolnieniu wentylatora leci takie cieplejsze powietrze jakby. No i siła nawiewu zwiększa się w zależności od prędkości i jest to raczej spowodowane pędem powietrza...
~Pitt
Hatchback 5d 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
Ogrzewana przednia szyba to rewelacyjne rozwiązanie w zimę, jest też dodatkowa nagrzewnica wnętrza - w mrozy po 2min już leci ciepłe powietrze + podgrzewane fotele działające też b.szybko (po 1min są ciepłe). Klima dwustrefowa działa bardzo sprawnie i wydajnie.
~luzik
Hatchback 5d 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
Szyby szybko odparowywują, a podgrzewana przednia szyba to jest coś rewelacyjnego (co prawda jak kupiłem samochód - przebieg ok 150tys. to miał przerwane jedno włókno grzewcze, koszt nowej szyby bardzo wysoki ale to ze względu na podgrzewaną szybę, czujnik zmierzchu i deszczu)
~Pit
Hatchback 5d 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
Genialny klimatronik - nic nie dotykam, cały rok ustawione 21 stopni i auto. Dodatkowa nagrzewnica PTC działa b.szybko, do tego podgrzewane fotele i obydwie szyby - rewelacja
~wat_mechatrona@o2.pl
Hatchback 5d 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
ogólnie nieźle, choć zdarzyły mi się przypadki, gdy wentylacja nie radziła sobie z zaparowanymi szybami tak od ręki. duże plusy: - klawisz \"max\" - podgrzewanie przedniej szyby
~atom_no1
Hatchback 5d 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
Podoba mi się tunel nawiewoy na nogi paseżerów z tyłu zlokalizowane pod siedzeniami przednimi. W zime spisuje sie dobrze.
~polo
Hatchback 5d 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
szybko,pomimo, że diesel. dladiesla polecam dodatkowa nagrzewnicę PTC (nagrzewa obieg prawie natychmiast po włączeniu silnika)
~Marcin
Hatchback 5d 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
Climatronic - i wszytsko jasne. Wydajna i cicha dmuchawa. dużo lepiej niz Golfv Honda Civic
~Bartek
Hatchback 5d 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
klimatronik wydajny, zimą szybko robi sie ciepło, dobry nadmuch na przednią szybę, minus za głośne wiatraki.
~Wilhelm
Hatchback 5d 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
klmatronic wymiata, mrozi momentalnie, ciche nawiewy, szybko sie wlacza ogrzewanie, wygodne sterowanie
Ford Focus II Hatchback 5d