Lista ocen Ford Focus II Kombi 1.6 Duratec 100KM 74kW 2005-2011 (33) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzycho
Kombi 1.6 Duratec 100KM 74kW
Nadwozie to kombi. jak raz spróbujesz to już innego nie będziesz chciał. Wielki bagażnik bardzo niski próg załadowczy (chyba najniższy w klasie) i to jest to o co chodzi - piesek wskoczy, wózka od dzieciaka nie trzeba wysoko taszczyć. po złożeniu foteli płaska podłoga na dł 165 cm - można spać :-) A jeśli chodzi o przestrzeń dla pasażerów i kierowcy - to ja nie narzekam. Miejsca dość.
~Smieszko
Kombi 1.6 Duratec 100KM 74kW
Ludzie o wzroście +185cm podróżują bez żadnych problemów. Zarówno z przodu jak i z tyłu jest niesamowicie dużo miejsca, nawet za tunelem środkowym nie trzeba siedzieć kolano w kolano. Według pasażerów z tyłu jest dostatecznie dużo miejsca by móc poprawić się w trakcie siedzenia czy delikatnie zmienić pozycję.
~Tibor74
Kombi 1.6 Duratec 100KM 74kW
Właściwą oceną byłoby 4,5. Z przodu komfort. Jako, że głównie jeżdżę sam lub z żoną to problemu nie ma. Kilkunastoletnie dzieci z tyłu nie narzekają ale dla dorosłych na tyle nie ma dużo miejsca a po przysunieciu foteli do przodu, by dać komfort pasażerom z tyłu, traci się komfort z przodu.
~Marian
Kombi 1.6 Duratec 100KM 74kW
Przednie fotele wygodne, przestrzeni pod dostatkiem, zajęcie wygodnej pozycji za kółkiem nie stanowi problemu. Gorzej przedstawia się przestrzeń na tylnej kanapie. Mam 190cm wzrostu i wyższe osoby nie mają za dużo przestrzeni na nogi za moim fotelem. Na szerokość i wysokość miejsca pod dostatkiem.
~luc mantz
Kombi 1.6 Duratec 100KM 74kW
Siadam za fotelem kierowcy ustawionym pode mnie i siedzę wygodnie. Jest sporo aut z wyższej klasy, które maja dużo gorsze właściwości przestrzenne. np. hond accord VIII (w acordzie z tyłu jest dramatycznie ciasno, a chciałem zmienić focusa na accorda;-) Bagażnik ustawny, foremny.
~Marian
Kombi 1.6 Duratec 100KM 74kW
Przednie fotele bez zastrzeżeń mam prawie 190cm i bez problemu zajmę wygodną pozycję, niestety z tyłu już nie jest aż tak dobrze - osoba mojego wzrostu za mną nie będzie miała wystarczająco dużo miejsca na nogi, ale dla rodziny 2+2 wystarczająco dużo przestrzeni.
~tomek 45
Kombi 1.6 Duratec 100KM 74kW
prawie idealnie, gdyby nie tragiczny kształt konsoli środkowej. Kierowca powyżej 180cm wzrostu przeżywa katusze prawego kolana powyżej 2 godzin jazdy. Zadnej mozliwości poruszenia nogą!!! W porównaniu z lnnymi brykami tej wielkości katastrofa
~filip_22
Kombi 1.6 Duratec 100KM 74kW
Jest dobrze. Jeden z największych kompaktów. Bagażnik prawie 500 litrów. Bez problemu zapakowałem się na wyjazd do Chorwacji dla 2 os dorosłe, 2 dzieci (po 10 lat). Żeby zmieściła się gitara musiałem zdemontować i zostawić roletę.
~miszcz kierownicy
Kombi 1.6 Duratec 100KM 74kW
Jestem dość wysoki więc fotel kierwocy miałem zazwyczaj mocno odsunięty od kierownicy, w takiej pozycji za moim fotelem było troszke mniej miejsca na nogi. Ogólnie to bardzo przestronny i do kombiaka sporo wejdzie gratów.
~Maciek
Kombi 1.6 Duratec 100KM 74kW
Jak na kompakt to nie jest zle, ale limuzyna to to nie jest. Wolalbym jednak cos wiekszego, a wiem ze w innych kompaktach z tych roczników czesto jest znacznie wiecej miejsca na nogi z tylu
Ford Focus II Kombi