Oceny Ford Focus II Kombi 1.6 Duratec 100KM 74kW 2005-2011

Ford Focus II Kombi 1.6 Duratec 100KM 74kW 2005-2011 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford Focus II Kombi 1.6 Duratec 100KM 74kW 2005-2011

~Marian
Ford Focus II
Auto warte polecenia, silnik oprócz trochę za głośnej pracy bez zastrzeżeń, ja mogę tylko zarzucić mu troszkę brak mocy, ale to subiektywne odczucia - znajomi mają takie auta i uważają, że wystarczy w zupełności. Zawieszenie jest super, aż chce się tylko po zakrętach brykać, dobre gumy i naprawdę można poszaleć. Wyposażenie Gold X warte polecenia, automatyczna klima bezcenna. Spasowanie wnętrza dobre, materiały również na dobrym poziomie....
~miszcz kierownicy
Ford Focus II
Bardzo dobre auto. Tak jak pisałem było to auto słuzbowe więc się nie oszczędzało i w ciągu niespełna roku zrobiłem ponad 80tyś km więc eksploatowane na maxa. co 20tyś w aso przeglądy robione. najdroższy przegląd kosztował około 2500zł a standartowe to 700zł. Bardo dobrze mi sie nim jeździło, szkoda mi było go oddawać. Maprawdę świetne auto. Niewiem jak dieselek ale benzyniak to zero problemów (przynajmniej z moim egzemplażem). Może sie...
~luc mantz
Ford Focus II
Auto za przeciętne pieniądze. Przeciętne wykonanie. Ponadprzeciętne własności jezdne. Komfort poniżej przeciętnej. Kupiony jako 4 letni. Jeżdżę nim 7 lat. Czas na zmiany ;-), bo czas płynie. Polecam tym, którzy chcą mieć spokój.
~Paweł
Ford Focus II
Dobre i solidne auto, tanie w naprawach. Niestety jakość wyciszenia i użytych materiałów ociera się o auta budżetowe. Nieco rozczarwuje. Satysfakcja z prowadzenia jednak gwarantowana. Po 9 latach pojawił się problem z korozją na błotnikach - od uderzających spod kół kamieni oraz na klapie bagażnika w okolicy poświetlenia tablicy rejestracyjen - wada konstrukcyjna, brak odpływu wody.
~Autostrader
Ford Focus II
Jak na pierwsze auto, to bardzo dobry wybór. Wersja Kombi sprawdza sie do wszystkiego, do miasta, na trasy - zawsze dużo miejsca. W mieście przyzwyczaiłem się do parkowania. Pomimo braku czujników parkowania - trening czyni mistrza.
~filip_22
Ford Focus II
Alternatywy na auto rodzinne były dwie: Octavia i Focus. Wygrał Focus ze względu na cenę niższą o blisko 10k PLN za te same parametry do tego kupiony w salonie Forda. Zaletami były też przebieg 78 tys, niski stopień zużycia, ładny kolor bordo metalik i wyposażenie (Gold X). Po przejechaniu 30 tys powiem tak: był to dobry wybór za 34 tys PLN za samochód 3 letni o cenie wyjściowej 70 tys.
~jejo
Ford Focus II
Focus II FL jest znacznie większy od swojego poprzednika i w prowadzeniu sprawia takie wrażenie. Jest nieco mniej zwinny niż Focus MK1 lecz za to bardziej komfortowy. Bolączką jest znów niska jakość użytych tworzyw sztucznych ,ogólna awaryjność jest tak jak w przypadku poprzednika na poziomie VW Golfa. Bardzo słabe wyciszenie wnętrza, a właściwie silnika powoduje znużenie dłuższą podróżą.
~kris
Ford Focus II
Auto dosyć dobrze wyposażone(klima automat dwustrefowy,poduszki,ABS,EBD,podgrzewana p.szyba,skórzana kirownica itp.Pali średnio 7,4l/100km,jak dla mnie trochę za dużo(poprzednie-Escort1,6 benz.palił 7,2l/100) Oceniam go dobrze,ale wszystko jeszcze przede mną,mam nadzieję że nie będę musiał zmieniać opinii o nim.
~Z.S.
Ford Focus II
Za te pieniądze bardzo fajne autko, drobne usterki trzeba przeboleć bo nie jest to jednak klasa średnia nawet, zaś poważne to przypadek mojego konkretnego egzemplarza (nie słyszałem o innych rozpadających się sprzęgłach przy takim przebiegu). Dobrze wyposażony i pojemny
~Krzycho
Ford Focus II
Samochód mamy niecały miesiąc, więc jeszcze wiele może się wydarzyć ale mamy nadzieję że zostanie tak jak jest. Autko jest SUUUPER i polecam każdemu. Rewelacyjne zawieszenie i układ kierowniczy. wygoda i funkcjonalność - kombi. Bogate wyposażenie do którego u konkurentów trzeba jeszcze dużo dopłacić.
Ford Focus II Kombi