Lista ocen Ford Focus II Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW 2005-2011 (45) - Widoczność

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jezioro
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Jeśli chodzi o widoczność to dla mnie porażka to lusterko wsteczne - zawieszone jest na szybie zbyt nisko i zasłania pole widzenia na godzinie 13-14 co o mało nie doprowadziło mnie do kolizji ( nie jestem olbrzymem 180 cm wzrostu a siedzisko obniżone maksymalnie a centralnie zasłania ) porażka. Kiepska widoczność z tyłu podczas cofania w nocy (kombi) wsteczne światło tylko z jednej strony skutecznie uniemożliwia orientację po stronie lewej.
~imiel11
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Jak to w kombi - jest dobra. jedyne co może przeszkadzać to słupki "C" są szerokie i w mieście trzeba uważać żeby na zakręcie jakiegoś pieszego z pasów nie ściągnąć. Lusterka wsteczne duże przejrzyste i podgrzewane. Nie posiadam czujników parkowania ale powiem że nie są potrzebne bo samochód bardzo dobrze można wyczuć.
~kamk
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Kombi, bardzo dobra. Lubię moje lusterka w przeciwieństwie do nowych aut jak Insignia czy Megane. Szyba przednia podgrzewana elektrycznie (SUPER), klima bez problemu osusza w mokre dni. Na boki i do tyłu zupełnie wystarcza. Może nie jest tak dobrze jak w VANie, ale daje bez problemu radę uniknąć kolizji na parkingach
~unreal
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Nisko ustawione lusterko wsteczne (wewnętrzne) zasłania trochę świata. Poza tym nieźle. Nawet przednie słupki za bardzo nie przeszkadzają mimo mocnego pochylenia. Osłony przeciwsłoneczne troche za wąskie - w okol. mocowania lusterka wstecznego tylko jakieś czarne nadruki-siateczki na szybie i słońce tam czasem oślepia.
~Pojanek
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Mam samochód kombi tu widoczność jest bardzo dobra do przodu i do tyły. Zimą brudzą sie boczne szyby. mialem kilka samochodów w tym dwa fordy Mondeo i fieste, ale tam nie było takiego efektu. Myśle że konstruktorzy powinnini coś pomysleć przy faceliftingu o zlikwidowaniu tego problemu. Nie jest to osamotniona opinia
~imiel11
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
widoczność jest bardzo dobra. zresztą nadwozia kombi są bardzo łatwe do wyczucia ze względu na ich przeszklenia. Oczywiście słupek przy szybie przedniej mógłby być węższy ale nie ma tragedii. Automatycznie podgrzewana przednia szyba, wraz z lusterkami - Bajka :)
~cavior27
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Poprawna, chociaż irytują mnie trochę przednie słupki. Widoczność w lusterkach bez zarzutu. tylna wycieraczka fabrycznie mogłaby być trochę dłuższa. Ja zmieniłem sobie na dłuższą o 2cm.
~K.Skierka
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Nie najgorsza, z syst. parkowania z tylu wystarczą lusterka boczne. Przednia szyba jak dla mnie super duża, na boki też dobrze, tył nie najlepiej ale można sobie spokojnie poradzić bez czujników.
~Krystian
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Kombi....trochę słaba widoczność przez napompowane boczki, do przodu elegancko, na boki ujdzie, przy parkowaniu tyłem warto mieć kamerkę lub dobrze nauczyć się długości auta.
Dziennik kosztów dla Ford Focus II Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
6,4
~wolny
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Niejeden raz mało nie miałem stłuczki (i nie tylko ja prowadząc ten samochód) w związku z szerokimi przednimi słupkami. Mogą zasłonić cały samochód z jednej bądź strony.
Ford Focus II Kombi