Lista ocen Ford Focus II (604) - Widoczność

Na liście zabraknie 577 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pawel.agat@interia.pl
Kombi 1.6 Duratec Ti-VCT 115KM 85kW
Nie ma się specjalnie do czego doczepić. Spore lusterka z \"martwym polem\" po obu stronach dają dobrą widoczność, podobnie jak wsteczne lusterko, które w Gold X jest samościemniające.
~damianoso
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi DPF 109KM 80kW
Do przodu dobrze - choc slupki sa grube. Do tylu zostaje jazda na lusterka. Samochod jest dlugi i moze sprawic problem nowicjuszom i kobietom. Ale na pewno idzie sie nauczyc parkowac. Nie jest to przeciez TIR.
~cavior27
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Poprawna, chociaż irytują mnie trochę przednie słupki. Widoczność w lusterkach bez zarzutu. tylna wycieraczka fabrycznie mogłaby być trochę dłuższa. Ja zmieniłem sobie na dłuższą o 2cm.
~K.Skierka
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Nie najgorsza, z syst. parkowania z tylu wystarczą lusterka boczne. Przednia szyba jak dla mnie super duża, na boki też dobrze, tył nie najlepiej ale można sobie spokojnie poradzić bez czujników.
~Maciek
Hatchback 5d 1.4 Duratec 80KM 59kW
jedyne zastrzeżenie budzi widoczność do tyłu. Poprostu w tylnej szybie widać tylko niebo. Trzeba opieraqć sie na lusterkach przy cofaniu i wyczuciu. Polecam dokupienie czujników parkowania.
~Jacek
Hatchback 5d 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Mozna siedziec wysoko (dobra regulacja fotela), ale do tylu widocznosc jest ograniczona w 5D. Tylna szyba jest mocno pochylona, wiec linia klapy jest bardzo wysoko. Dobry by byl czujnik cofania.
~Krystian
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Kombi....trochę słaba widoczność przez napompowane boczki, do przodu elegancko, na boki ujdzie, przy parkowaniu tyłem warto mieć kamerkę lub dobrze nauczyć się długości auta.
~poorbleedingme
Hatchback 3d 1.6 Duratec Ti-VCT 115KM 85kW
Ogólnie bez zarzutu, szczególnie na boki/do tyłu. Jedynie przednie słupki czasem utrudniają włączanie się do ruchu, jednak w porównaniu do nowszych aut, jest naprawdę dobrze.
~wolny
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Niejeden raz mało nie miałem stłuczki (i nie tylko ja prowadząc ten samochód) w związku z szerokimi przednimi słupkami. Mogą zasłonić cały samochód z jednej bądź strony.
Dziennik kosztów dla Ford Focus II
6,4
9,1
10,5
~Rafał
Kombi 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Duże szyby na boki (większe niż w Insigni - tragedia!), duże lusterka (podgrzewane, elektryczne). Widoczność do tyłu w miarę ok jak na kombi, ale trzeba opuścić zagłówki (są 3).