Lista ocen Ford Focus II (604) - Widoczność

Na liście zabraknie 577 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~adamski
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi DPF 109KM 80kW
Z tytułu słabo z przodu średnio- polecam czujniki tył lub zabrzmi to śmiesznie ustawienie lusterek by widzieć tylna krawędź karoserii. Z przodu średnio ale da radę wyczuć przód. Boki super słupki nie ograniczają tak jak np. w Nissanie Primera
~Lancer1990
Hatchback 5d 1.6 Duratec Ti-VCT 115KM 85kW
Z przodu i na boki bardzo dobrze. Ogromne lusterka boczne to też plus. Troszkę mała szyba z tyłu (Wersja Hatchback) no ale jak się chce mieć taką stylistykę nadwozia to coś za coś. Chociaż i tak nie jest źle. Sporo pomagają czujniki parkowania z tyłu.
~tunesquad@poczta.fm
Focus C-Max 1.6 TDCi 109KM 80kW
Widoczność jest bardzo dobra poza szerokimi słupkami \"A\" choć to właściwie już standard pod kątem bezpieczeństwa. Małe, trójkątne szybki nie bardzo pomagają. Właściwie po stronie kierowcy wogóle nie widać tej szybki. Poza tym wszystko widać
~Troq
Focus C-Max 1.8 TDCi 116KM 85kW
Po komentarzach tutaj spodziewałem się tragedii, ale naprawdę jestem zadowolony z widoczoności zwłaszcza przy wysoko podniesionym fotelu. Tylne czujniki parkowania bardzo się przydają, ale po przyzywczajeniu się do samochodu można dać sobie rade i bez nich.
~Yamabushi
Hatchback 5d 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Do przodu nie ma problemu, pomimo iż mam 195 cm i ustawienie fotela jest \"specyficzne\". Lusterka fajne, duże. Jednak bryła samochodu nie daje żadnego odniesienia przy cofaniu. Naprawdę tragedia. Najlepiej od razu dokupić czujnik cofania.
~maugus@op.pl
Focus C-Max 1.6 TDCi 109KM 80kW
wszystkim kupującym polecam czujniki cofania bez nich ciężko ocenić odległość do przeszkody z tyłu i z przodu.Kiedy wydaje się nam że już prawie "dotykamy´ przeszkody to po wyjściu stwierdzamy że sporo wolnej przestrzeni pozostało.
~Tuptup
Hatchback 5d 1.6 Duratec 100KM 74kW
Bez zastrzeżeń. Niektóre osoby, które nim jeździły, narzekały na słabą widoczność do tyłu, dla mnie jednak nie było tu problemu. Oczywiście bardzo przydałaby się czujniki cofania, jak w każdym samochodzie - tu akurat ich nie było.
~Paweł
Hatchback 5d 1.6 Duratec 100KM 74kW
Widoczność jest kompletnie bez zarzutu do przodu i na boki . Jedynie tył ma na tyle wysoko poprowadzoną szybę że parkowanie tyłem w stronę maski innego auta to istna loteria. Ale czujniki parkowania za 75 zł załatwiają sprawe :D
~szary11
Kombi 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
Widoczność we wszystkich kierunkach wystarczająco dobra. Nocą mało wydajna lampa wstecznego. Lusterka wsteczne mogły by być większe - po lifcie znacznie je poprawiono. Wewnętrzne, fotochromatyczne - mega wygodne.
~Paweł S.
Hatchback 5d 1.6 Duratec 100KM 74kW
Widoczność praktycznie bez zarzutu. Początkowo miałem problem z parkowaniem tyłem. Mocno ścięta klapa bagażnika nieco utrudnia manewry - ale do tego można się przyzwyczaić. Poza tym w samochodzie są zamontowane duże lusterka.