Lista ocen Ford Focus II (604) - Widoczność

Na liście zabraknie 577 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~stello
Hatchback 5d 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
wiadomo to nie limuzyna ale 4 osoby bez problemu i komfortowo mogą podróżować nawet na długich dystansach,widoczność normalna bez jakiś specjalnych problemów,może tylna szyba mogła być ciut większa ale to kwestia przyzwaczyjenia
~Voldor
Hatchback 5d 1.6 Duratec 100KM 74kW
Na krzyżówkach patrząc na prawo-tył czy ktoś mi wyjedzie cięzko jest dostrzec, ponieważ poprzeczka drzwi oraz drzwi trochę zasłaniają widok, ale jeśli chodzi o widok z lusterka wstecznego to wszystko ładnie widać.
~Mieczyslaw
Focus C-Max 2.0 TDCi 136KM 100kW
Do przodu idealnie, gorzej z tyłem jeśli chodzi o szybę z tyłu. Wszystko jednak rekompensują lusterka w których widać wszystko co dzieje się z tyłu auta. Polecam jednak tak dla pewności siebie zamontować czujniki z przodu i z tyłu.
~mcold
Hatchback 5d 1.6 Duratec Ti-VCT 115KM 85kW
Duże, dobrze dopasowane lusterka boczne. Trochę przeszkadzają słupki, ale w którym nowym aucie nie przeszkadzają. Doskonale widać do tyłu. Ford w końcu przypomniał sobie, że można zagłówki, gdy nieużywane, schować w tylną kanapę.
~slaweksw
Hatchback 5d 1.6 Duratec Ti-VCT 115KM 85kW
Do przodu i na boki ok, ale do tyłu słabo, przynajmniej w wersji hatchback, do tego nie pomagają małe lusterka boczne. Trzeba troszkę pojeździć, żeby się przyzwyczaić albo zainwestować w czujniki parkowania, zwłaszcza zimą.
~zadowolony posiadacz
Focus C-Max 2.0 TDCi 136KM 100kW
do przodu doskonałą siedzi sie wysoko i naprawde wszystko fajnie widac widocznosc do tyłu ograniczona przez zagłówki pasażerów za to doskonale lusterka spełniają swoje zadanie i nie ma problemu z manewrowaniem \"w lusterkach\"
~DzonyBrawo
Focus C-Max 1.6 TDCi 109KM 80kW
Bardzo dobra ze względu na wysoką pozycję za kierownicą (mimo że fotel jest maksymalnie obniżony)i może byc tylko lepiej ze względu na dość komiczną pozycję za kierownicą (patrząc z zewnątrz) przy jego najwyższym położeniu.
~Cyklop
Kombi 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Ja akurat mam małe lusterka boczne, potem to już zmienili, dlatego dałem 4 gwiazdki... Poza tym widoczność jest OK. Regulacja wysokości fotela kierowcy w standardzie, więc każdy - i duży i mały znajdzie swoją widoczność i ergonomię...
~klopot2@interia.pl
Kombi 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Jak się parkuje, to taki gośc jak ja (180 cm) musi wystawić dzioba do góry żeby przód zobaczyć, do tyłu przeszkadzają wystawione zagłówki (po złożeniu w porządku), a w lusterkach bocznych wszytko widać jak należy.
~Maniek
Hatchback 5d 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Do przodu ok, słupki nie zasłaniają, do tyłu tragedia, nic nie widać dzięki zadartemu tyłowi i mocno pochylonej szybie. Boczne słupki dodatkowo pogarszają widoczność, ale one akurat muszą być grube żeby auto było bezpieczne.