Lista ocen Ford Focus III Kombi (77) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~beretman
Kombi 1.6 Duratec 125KM 92kW
to mnie skłoniło do zakupu tego auta, po kilku dniach jazd Focusem II i innymi kompaktami (Astra, Golf, 307) miałem jasność jakie auto wybrać jako kolejne
~progrand
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 115KM 85kW
Ideał, nie wymagający komentarza, świetnie się prowadz. Auto ma 158 000km i nic nie było do tej pory robione w zawieszeniu.
~Tomek
Kombi 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Wielowachacz robi swoje. Da sie pomykac ladnie po zakretach, wygodne na dziurach. Nic sie nie telepie. Czego chciec wiecej.
~Dars
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 115KM 85kW
Więcej niż doskonale. Kto nie jeździł fordem III i nowszymi ten nie wie. Czuję się zakręty, samochód jest przyklejony.
~wfm1958
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 95KM 70kW
Jest przyklejony do jezdni, ale Ford już nawet escort bych bardzo chwalony za kompromis miedzy komfortem a prowadzeniem
~Adamski
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 95KM 70kW
Przy przebiegu 164 tys km robione badania techniczne i zdziwiony diagnosta że wszystko jest oryginalne i w tak dobrym stamie
~Newbojkot
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Dla mnie wystarczająca , nie ma luzów , nie ma problemów na zakrętach, precyzyjny. Najlepszy punkt pojazdu.
~MarcinK
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 115KM 85kW
Tak jak focus mało ktura bryczką się prowadzi wpisuje w zakręty jak przyklejony, duży plus.
~Daniel
Kombi 1.6 Duratec 105KM 77kW
Zawieszenie bardzo komfortowe, samochód klei sie do jezdni i bardzo dobrze wchodzi w zakręty.
~Mateusz S.
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
Wyśmienity. Świetnie się prowadzi, trzyma się drogi na zakrętach a nie jest przy tym zbyt sztywny.
Ford Focus III Kombi