Lista ocen Ford Focus III Kombi (77) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartosz
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 115KM 85kW
Bardzo dobre trzymanie w zakrętach a przy tym wysoki komfort jazdy. Jedynie układ kierowniczy w pozycji "zero" mógłby być bardziej czuły - mała bezwłądność kierownicy w tym położeniu
~Poczciwy MM
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 95KM 70kW
Dość twardy układ jezdny, dobry na autostrady, przy wyższych prędkościach auto mało podatne na boczny wiatr. Przy jeździe po wybojach nie słychać pracy zawieszenia
~Michał
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 115KM 85kW
Zakręty dla focusa to fraszka. Gdyby miał progresywny układ kierowniczy to był by ideał, bo trochę za duże wspomaganie przy dużych prędkościach jest odczuwalne.
~Mirek
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 115KM 85kW
Układ jezdny znakomity! Idealne prowadzenie, zawieszenie trochę sztywne, raczej dla kierowców jeżdżących szybko. Bardzo wysoka trwałość elementów mimo jazdy po polskich drogach!
~nowy7
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 115KM 85kW
Tu byłem bardzo zaskoczony (na plus). Po aucie tej klasy nie spodziewałem się tak dobrego prowadzenia przy dużych prędkościach na autostradzie jak i w zakrętach. Duży plus.
~Newbojkot
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Bardzo precyzyjny, pojazd się trzyma jezdni, chyba opony mogłyby być lepsze (no ale takie kupiłem z autem). Trzeba było ustawić zbieżnośc.
~kamil_rud
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Jak to w Focusie zawieszenie rewelacja. Dla mnie idealne, pewnie się prowadzi, nie jest za twarde, dobry odbiór tego co dzieje się z samochodem.
~marcin
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
bardz dobre ale i angazujace prowadzenie ze wzgledu na czuly uklad kierowniczy dla spokojnych kierowcow moze byc meczacy slabo wybiera poprzeczne nierownosci
~Stefan
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 115KM 85kW
Tu Focus szczególnie wymiata. Najlepsze w klasie... bardzo dobrze trzyma się w zakręcie, jest lekko twardy ale ładnie tłumi też nierówności.
~Messer
Kombi 1.6 Duratec 105KM 77kW
Tu nie ma co, jest bardzo dobrze. Auto super się prowadzi, odnosisz wrażenie, że prostuje dla Ciebie zakręty. Świetnie trzyma się drogi.
Ford Focus III Kombi