Lista ocen FSO Polonez Hatchback (179)

3,6
~Kp
Hatchback 1.5 75KM 55kW
Wspominam go miło, miał kopa i tylni napęd (uwielbia ogółnie), w trasie mało kto mnie mógł wziąć, duzo lepsze fury odpadały (co ludzie jakoś jeździli).
~Max Payne
Hatchback 1.5 75KM 55kW
Blacha bez dziur,zakonserwowana.Kolorek czerwony. Model MR87.Dostalem go od dziadka wiec musze nim jezdzic ale mam zamiar zmienic sobie go na Favorit.
3,5
~szarik
Hatchback 1.5 75KM 55kW
auto zaprojektowany 30 lat temu,wyprodukowane prawie ćwierć wieku temu,nie wymagajmy zbyt dużo
3,8
~CHUDSON
Hatchback 1.5 AB 82KM 60kW
Jak ktoś szuka środka transportu o którego nie trzeba dbać i można katować to poldek nie jest takim samochodem , Natomiast dla kogoś kto kocha samochody i obchodzi się z nimi właściwe poldek odwdzięczy się niezawodnością - to auto uczy szanować samochód
~Maciek_
Hatchback 1.5 i 75KM 55kW
Silnik oraz układ jezdny niestety pozostawia wiele do życzenia, ale auto się toczy, jest bezpieczne i w miarę komfortowe.
2,9
~Bubu
Hatchback 1.5 75KM 55kW
Za ta cene niezzły samochód,ale jeżeli weżmiemmy pod uwage całokształt inne samochody wychodzą troche taniej.Ja przesiadłem się na Jette diesel,części niewiele droższe,a trwałość dużo lepsza.Mimo wszystko uważam,że Polonez jest nadal wygodnym dużym samochodem,za swoją cene oferuje bardzo dużo....
~Benek26
Hatchback 1.5 i 75KM 55kW
w jedna osobe (tylko kierowca) po miescie jezdzi sie zajebiscie na 5 biegu z predkosciami 50-70km/h bez gwaltownych przyspieszen. spalanie na poziomie 8-8.5l na 100km gazu jest wiecej niz zadowalajace. (Silnik)
3,5
~DawidMiko
Hatchback 1.5 AB 82KM 60kW
A wiec puenta: samochód ten jest to tani, dobry samochód. Gdyby nie spalanie i troszkę dynamiczniejsza jednostka napędowa z pewnością miałby lepsze oceny. Dla osoby która lubi zabytki autko idealne. Rarytas! Dbajmy o polska motoryzację! Nie bądźmy burakami, nie niszczmy samochodów typu Polonez, Maluch. To piękne samochodu pochodzące z czarnej i brzydkiej epoki komunizmu.
~Lukasz Niebieski Polonez wspomniania pozostaly !! Lublin
jak to polonez wiadomo stary samochod nie nowy z 2008 roku
Dziennik kosztów dla FSO Polonez Hatchback
8,7
2,6
~andrzej_ar
Hatchback 1.6 GL 87KM 64kW
Nie polecam tego samochodu, mimo niskiej ceny bardzo wysokie koszty eksploatacji, lepiej poszukać i kupić autko typu fiesty - dużo mniejsze z zewnątrz ale nie wewnątrz. Nigdy więcej nie kupię poloneza. Choć jak akurat się nie psuje (rzadkość) to przyjemnie się nim jeździ. Niestety - w trasę dłuższą niż 300km nie pojechałbym nim.
FSO Polonez Hatchback