Lista ocen FSO Polonez Hatchback (179)

~BodzioT
Hatchback 1.6 87KM 64kW
trzeba pamieać ze to konstrukja z lat 70 wiec odbiega od współczesnych samochodów wymaga wiec odpowedniej obsługi. Jesli bedzie ona wykonywana regularnie autko jest bardzo niezawodne a wysokie i sprezyste zawieszenie jest idealne na nasze drogi
3,3
~Lukasz Niebieski Polonez wspomniania pozostaly !!
Hatchback 1.5 i 75KM 55kW
mialem poloneza z 1991 roku jak silnik gaznikowy to nie bylo na mnie mocnych nawet vectra 95 rok 2.0 wysiadala na trasie Lublin- Warszawa a smilo po wymine uszelki cinelem nim 180 km i gdyby nie radary i to ze stara konstukcja moze bym go przydusil wiecej ale strach :D (Silnik)
3,3
~SzamaN
Hatchback 1.5 i 75KM 55kW
Mam Poldiego rocznik 90 1.5 LPG od 2002 i bujam się nim jeszcze ale stwierdzam że jest to autko dla emerytów,choc nie powiem zimą mozna sobie nim nieźle posmigac ale tylko zima :))) niestety najgorszy jest silnik który według mnie mógłby się nadawać jedynie do Traktora ja przez moją kadecje weksploatowałem 3 silniki i dwa mosty szkrzynie zreszta też ale niech sobie wyje co mi tam:)))przynajmniej jestem słyszalny z daleka.Pozatym Poldi...
3,2
~dudi
Hatchback 1.5 AB 82KM 60kW
jak na poloneza z przebiegiem 190.000 to niezle,jeszcze ma kopa :),22 sek do 100 km/h (Silnik)
3,2
~Jar
Hatchback 1.5 AB 82KM 60kW
Mimo swoich wad, przestarzałości i mnustwa drobnych usterek jest to bardzo funkcjonalna maszyna. Prawie każde auto w tym wieku wymaga specjalnej troski, a naprawy poldka są na prawdę tanie i często do zrobienia we własnym zakresie. W ocenach starałem się być obiektywny i pomijać olbrzymi sentyment do marki FSO :)
~JACO
Hatchback 1.5 75KM 55kW
Oszałamiająco to nie jest ale swojego Poldka dostałem od ojca wcześniej jeździłem kaszlakiem wiec jestem zadowolony, na gazie chodzi dużo ciszej i niż na benzynie ogólnie jest OKI. (Silnik)
~Damian
Hatchback 1.5 75KM 55kW
Szkoda tylko ze jest srebrny,widac na nim rdze bo jest jasny :(.....
4,1
~retro polonez
Hatchback 1.6 87KM 64kW
złom jest wiecej wart niz auto. mimio wszystko daje rade-materiały eksplaatacyjne sie wymnienia i hula auto ma 370000km!!! i daje rade codzień do pracy i zpowrotem. nie polecam amatorom wyścigów bo padnie -tak jak mój pierwszy silnik
~Polonez FAN - Adrian
Hatchback 1.5 75KM 55kW
Powiem szczerze : Jezdzilem wszystkimi wersjami silnikowymi Poloneza : Poczynajac od : 1300/1500 po 1.4 GTI 16V poprzez 1.9 GLD itp. Wszystkie werjse jakimi jezdzilem : 1.3/1.5 1.4 - GLI 16V,GTI 16V 1.5 - GLI (bez katalizatora),GLE,SLE,LE,CE,C 1.6 - GLI,GSI,MPI,GLE,SLE 1.9 - GLD 2.0 - GLE,SLE

Usterki FSO Polonez

FSO Polonez – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Kundzior@plusnet.pl
Hatchback 1.6 87KM 64kW
Na polskie drogi SUPER. Mój się nie psuł. Jak rdza wylazła to nie było mocnych!! Zawsze do przodu!!
FSO Polonez Hatchback