Lista ocen Honda Accord VIII Kombi (64) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Koks
Kombi 2.2 DTEC 150KM 110kW
Nie mam uwag wiadomo ,że przy 200km/h nie będzie cichutko jak makiem zasiał ale nie jest ten hałas specjalnie uciążliwy.
~ErykF1
Kombi 2.4 VTEC 201KM 148kW
Wyciszenie auta jest świetne - do 180 km/h swobodnie można rozmawiać .... potem to już w żadnym aucie nie jest za cicho ;)
~refi68
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Przy niskich prędkościach jest ok, później słyszymy silnik, choć w porównaniu do marek podobnych jest głośniej - w końcu to benzyna
~oti374@poczta.fm
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
ja słucham głośno muzyki, więc mi nic nie przeszakadza, ale nawet bez muzyki tez niespecjalnie mnie coś z zewnatrz niepokoi.
~Wojtek
Kombi 2.4 VTEC 201KM 148kW
ja mam polifta i ponoć poprawione, ale jest naprawdę cicho - porównywalnie do bmw 3 z 2012 roku
~dedykowany
Kombi 2.2 i-DTEC 180KM 132kW
Wyciszenie jest dość dobre, ale bardzo dużo zależy od opon, naprawdę, głośność opon robi różnicę
~refi68
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Zawsze słucham radia, więc nie mam wyrobionego zdania, ale wyciszenie nadkoli mogło byc lepsze
~ae
Kombi 2.2 DTEC 150KM 110kW
Srednio. Diesel jest glosny i nieprzyjemny dla ucha. Alfa, Passat oba wypadaja lepiej.
~aliraf@wp.pl
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
ok, może trochę powinni bardziej postarać się z podłogą, stuki z zawieszenia lekko nieprzyjemne
~dj honda
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
w porownaniu do mazdy jest o niebo lepiej jak dla mnie bardzo dobrze cisza totalna :]
Honda Accord VIII Kombi