Lista ocen Honda Accord VIII (282)

4,1
~Jakub
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
To jest stateczna limuzyna, która niestety wygląda na szybszą niż jest w rzeczywistości. Nie psuje się, mało pali, nowocześnie wygląda ale nie pojedzie zbyt dynamicznie i dlatego nie kupiłbym go drugi raz. Jeździłem też Oplem Astra silnik 1.4 benzyna turbo 120 KM i było o niebo lepiej. Tam czuć, że to auto jedzie. Być może odczuwanie przyspieszenia to właśnie kwestia turbiny.
~Boom
Sedan 2.2 DTEC 150KM 110kW
Świetny samochód, łanie się prezentuje i wygodnie jeździ. Mimo że jest całkiem spory potrafi przy oszczędnej jeździe naprawdę mało palić. Niestety jakakolwiek ingerencja mechanika sporo kosztuje. Wygląd budzi zazdrość innych więc zdarzają się obrysowania czy powyginane lusterka ( są na tyle mocne, ze mimo kilku prób urwania jest wszystko ok) Jeżdże najczęściej sam więc dla mnie idelany natomiast dla rodziny już bym się zastanowił.
~MateuszL
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Samochód bardzo ładnie się prezentuje. Super jakość do ceny. Polecam kupno z wyprzedaży, jeśli ktoś nie jest wybredny w kolorach nadwozia. Można sporo zyskać. Na początku pojemność bagażnika może odstraszyć, ale jest większy niż się wydaje. Pod warunkiem, że nie wozi się wózka dla dzieci. Lakier może niektórym wydawać się miękki lub za miękki. Na szczęście łatwo i szybko można wyeliminować rysy na lakierze. Widać, że samochód został dobrze...
~Tomek77
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Wybierałem między nową Mazdą 6 a Accordem. Po jazdach próbnych sprawa wyglądała tak - Mazda 6 na plus: przestronniejsza, większy bagażnik i niby nowsza technologia - na minus: dużo wyższa cena (ok. 20 000 PLN bo Accord był w promocji), lekka i delikatna, głośna powyżej 120kmh. Accord na plus: sprawdzony silnik, bardzo dobra cena za rocznik 2014, mam wersję Lifestyle, czyli prawie wszystko bez skóry, super wnętrze i wyciszenie - na minus:...
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Witam. Po killu latach jeżdżenia autami grupy VW postanowilem zaufać Hondzie. Chciałem kupić Passata CC ale nie znalazłem nic ciekawego. Przypadkiem trafiłem na Accorda w najbogatszej wersji Exlusive, z jasną skórą i automatem. Pomimo, że auta japońskie wczesniej nie wywierały na mnie większego wrażenia to po 3 miesięcznym szukaniu samochodu kupilem Accorda w ciagu 15 minut.
~Piotr
Sedan 2.4 VTEC 201KM 148kW
Bardzo jestem zadowolony. Trochę brakuje mi efektu turbo. Ale za to jest szczypta finezji, pełen komfort, super prowadzenie. Z czystym sumieniem mogę polecić dla osób poszukujących kompromisu pomiędzy dobrymi osiągami a komfortem i reprezentacyjną funkcją samochodu, dla ludzi, którzy mają świadomość, że 200 koni musi coś jeść :)
~Jacek
Sedan 2.2 i-DTEC 180KM 132kW
Mam ten samochód od roku (służbowy) więc co nieco mogę napisać. Poprzednio jeździłem Audi A4 limousine B8 w benzynie 170km z turbiną. Oba samochody świetne, ale każdy z nich jednak inny. W Hondzie przede wszystkim znakomity jest silnik, chociaż czasem jeszcze te 30-40 koników by się przydało aczkolwiek nie ma problemu z dynamicznym wyprzedzaniem. Duża elastyczność i dobre przyspieszenie. Spalanie w Warszawie 8 litrów a nogę mam...